09.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку"

У п’ятницю, 9 липня 2021 року слідчий суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк задовольнив клопотання захисту підозрюваного в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 48-річного уродженця Запорізької області Сергія Олійника, що відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько «Умка»/«Умка Дніпровський», змінивши йому запобіжний захід з безальтернативного тримання під вартою на нічний домашній арешт. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується копією відповідної ухвали служителя Феміди.

Згідно тексту іі резолютивноі частини, суддя Вовк постановив негайно звільнити з-під варти «Умку», визначивши для нього «запобіжником» домашній арешт у періоді з 22:00 до 07:00.

Подейкують, що винесене на користь короля злочинного світу судове рішення могло обійтися в чималу копійку достойнику. Мовляв, може йтися про еквівалент 2 млн. дол.

Співрозмовник автора цих рядків, який вважає саме таку версію раптового звільнення Олійника вірною, зауважує - відпочатку сторона «Умки» докладала чимало зусиль задля «вирішення питання» щодо його звільнення як під час обрання запобіжного заходу Сергію Олександровичу, так і під час розгляду його апеляційної скарги. «На той час обговорювалися цифри від одного до трьох мільйонів доларів, втім правоохоронцям вдалося «переконати» суддів не вчиняти відверте свавілля, особливо з урахуванням резонансу справи. Можливо, наразі обставини в чомусь змінилися», - зауважує джерело.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що «Умку» та ще одного злодія в законі «Лашу Свана» (Лаша Джачвліані) було затримано в Дніпрі в ніч на 20 травня поточного року.

З деталями інкримінованої Олійнику підозри можна ознайомитися в матеріалі на сторінках нашого видання.

Dетектив-Info продовжує слідкувати за розвитком справи підсанкційного злодія в законі Сергія Олійника та в подальшому повідомить про перебіг розгляду його скандальної історіі в судах першої та апеляційних інстанцій.

UPD (оновлено о 19:00)

Як повідомили в Офісі Генпрокурора, представники держобвинувачення висловили категоричну незгоду з рішенням суду про звільнення злодія в законі «Умки» та готують апеляційну скаргу на відповідну ухвалу палацу правосуддя.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин