09.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку"

У п’ятницю, 9 липня 2021 року слідчий суддя Печерського райсуду Києва Сергій Вовк задовольнив клопотання захисту підозрюваного в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 48-річного уродженця Запорізької області Сергія Олійника, що відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько «Умка»/«Умка Дніпровський», змінивши йому запобіжний захід з безальтернативного тримання під вартою на нічний домашній арешт. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується копією відповідної ухвали служителя Феміди.

Згідно тексту іі резолютивноі частини, суддя Вовк постановив негайно звільнити з-під варти «Умку», визначивши для нього «запобіжником» домашній арешт у періоді з 22:00 до 07:00.

Подейкують, що винесене на користь короля злочинного світу судове рішення могло обійтися в чималу копійку достойнику. Мовляв, може йтися про еквівалент 2 млн. дол.

Співрозмовник автора цих рядків, який вважає саме таку версію раптового звільнення Олійника вірною, зауважує - відпочатку сторона «Умки» докладала чимало зусиль задля «вирішення питання» щодо його звільнення як під час обрання запобіжного заходу Сергію Олександровичу, так і під час розгляду його апеляційної скарги. «На той час обговорювалися цифри від одного до трьох мільйонів доларів, втім правоохоронцям вдалося «переконати» суддів не вчиняти відверте свавілля, особливо з урахуванням резонансу справи. Можливо, наразі обставини в чомусь змінилися», - зауважує джерело.

Раніше Dетектив-Info повідомляв, що «Умку» та ще одного злодія в законі «Лашу Свана» (Лаша Джачвліані) було затримано в Дніпрі в ніч на 20 травня поточного року.

З деталями інкримінованої Олійнику підозри можна ознайомитися в матеріалі на сторінках нашого видання.

Dетектив-Info продовжує слідкувати за розвитком справи підсанкційного злодія в законі Сергія Олійника та в подальшому повідомить про перебіг розгляду його скандальної історіі в судах першої та апеляційних інстанцій.

UPD (оновлено о 19:00)

Як повідомили в Офісі Генпрокурора, представники держобвинувачення висловили категоричну незгоду з рішенням суду про звільнення злодія в законі «Умки» та готують апеляційну скаргу на відповідну ухвалу палацу правосуддя.

гарячі новини У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Злодій в законі "Міша Лужнецький" домагається юридичного визнання факту, що він не становить загрозу нацбезпеці України 07.09.2021
У останню ніч перед загибеллю керівник "Білоруського дому в Україні" передивлявся контент суїцидального характеру 06.09.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" отримав відкоша в зазіханнях на чергову індульгенцію від екстрадиції та видворення 26.08.2021
Архів новин