01.08.2022
Павлоградський авторитет "Малёля" вийшов на волю по угоді та проігнорував засідання в справі про крадіжки

(Артур Матраницький)

Красногвардійський районний суд міста Дніпропетровська затвердив угоду про визнання винуватості та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з іспитовим терміном на три роки для так званого "смотрящего" за містом Павлоград Артура Матраницького на прізвисько "Малёля" у незаконному обігу боєприпасів (ч.1 ст.263 КК України). Відповідний вирок 21 липня 2022 року постановив служитель Феміди Михайло Юшков.

Йдеться про відлуння гучної історії достойника, якого наприкінці березня разом із двома побратимами - учасниками етнічного угруповання, "спакували" СБУшники в Павлограді. Тоді, як повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, постфактум нападу "Малёли" та Ко на одного з керівників місцевої тероборони на заправці "ОККО", спецпризначенці здійснили жорстке затримання кримінальних елементів (відповідне відео "завірусилося" в соцмережах).

Постфактум відповідного інциденту, "Малёле", Богдану Мунтанову та Руслану Мунтанову ("Хамаля") було висунуто підозри в зброярських звитягах (ч.1 ст.263 КК України) і за образи військовослужбовця (ст.435-1 КК України). Достойників помістили під варту, а їх спроби домогтися пом'якшення запобіжних заходів, як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, завершилися фіаско.

Як випливає з матеріалів суду, подальший кардинальний злам трапився на початку липня поточного року. Тоді епізод Матраницького виділили в окреме кримінальне провадження, скасували йому підозру в образах ТРОшника та залишили закиди виключно в незаконному зберіганні гранати РГД-5. Після цього "Малёля" уклав угоду при визнання винуватості, яку затвердив суддя Юшков.

Одночасно із проголошенням вироку, служитель Феміди постановив скасувати "запобіжник" Артуру Івановичу та негайно звільнити "смотрящего" з Дніпровської установи виконання покарань №4.

Додамо, що вже через три доби після звільнення авторитета на Матраницького в статусі обвинуваченого в розгляді іншої кримінальної справи марно очікували в стінах Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровщини. У цьому палаці правосуддя розглядається обвинувачення відносно достойника у скоєнні крадіжок (ч.2, ч.4 ст.185 КК України).

З урахуванням такої неявки "Малёли" суддя Юрій Мельник постановив піддати приводу "смотрящего" до суду, та переніс засідання в його провадженні на 8 серпня.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин