19.07.2021
Останнє прижиттєве відео злодія в законі "Кахи Гальського" зібрало понад 1 мільйон переглядів на YouTube-каналі Dетектив-Info

(Кахабер Парпалія)

Оприлюднений на YouTube-каналі Dетектив-Info ексклюзивний відеозапис майже 20-хвилинної суперечки, де співробітники адміністрації Омського управління Федеральної служби виконання покарань Російської Федерації вимагають від доправленого для відбуття покарання в установі 45-річного засудженого Кахабера Парпалія, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Каха Гальський", перевдягнутися в тюремну робу, подивилося понад 1 мільйон підписників та відвідувачів.

Відповідних кількісних показників ексклюзивний запис за участю короля злочинного світу, якого із застосуванням примусу намагалися роздягнути працівники тюремної установи, досяг за три місяці з моменту публікації.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що невдовзі після відповідного інциденту, що трапився у вересні 2020 року, "Каху Гальського" знайшли мертвим. Згідно тлумаченню правоохоронців, причиною загибелі злодія в законі вважається інсульт.

Сюжет, де близькі Парпалії здійснюють огляд тіла достойника, та висловлюють недовіру офіційній версії смерті короля злочинного світу, також входить до записів на YouTube-каналі Dетектив-Info, які викликали бурхливе обговорення.

За 10 місяців з моменту його розміщення, цей ролик набрав понад 790 тисяч переглядів та входить до трійці лідерів за кількістю відвідин аудиторії ресурсу.

Другу сходинку в своєрідному топ-рейтингу найрезонансніших відео YouTube-каналу Dетектив-Info, що наближається до мільйона переглядів, виступає запис кортежу та охорони одного з найвпливовіших на українських теренах злодіїв в законі Нодари Асояна ("Нодара Руставського").

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин