19.07.2021
Останнє прижиттєве відео злодія в законі "Кахи Гальського" зібрало понад 1 мільйон переглядів на YouTube-каналі Dетектив-Info

(Кахабер Парпалія)

Оприлюднений на YouTube-каналі Dетектив-Info ексклюзивний відеозапис майже 20-хвилинної суперечки, де співробітники адміністрації Омського управління Федеральної служби виконання покарань Російської Федерації вимагають від доправленого для відбуття покарання в установі 45-річного засудженого Кахабера Парпалія, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Каха Гальський", перевдягнутися в тюремну робу, подивилося понад 1 мільйон підписників та відвідувачів.

Відповідних кількісних показників ексклюзивний запис за участю короля злочинного світу, якого із застосуванням примусу намагалися роздягнути працівники тюремної установи, досяг за три місяці з моменту публікації.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що невдовзі після відповідного інциденту, що трапився у вересні 2020 року, "Каху Гальського" знайшли мертвим. Згідно тлумаченню правоохоронців, причиною загибелі злодія в законі вважається інсульт.

Сюжет, де близькі Парпалії здійснюють огляд тіла достойника, та висловлюють недовіру офіційній версії смерті короля злочинного світу, також входить до записів на YouTube-каналі Dетектив-Info, які викликали бурхливе обговорення.

За 10 місяців з моменту його розміщення, цей ролик набрав понад 790 тисяч переглядів та входить до трійці лідерів за кількістю відвідин аудиторії ресурсу.

Другу сходинку в своєрідному топ-рейтингу найрезонансніших відео YouTube-каналу Dетектив-Info, що наближається до мільйона переглядів, виступає запис кортежу та охорони одного з найвпливовіших на українських теренах злодіїв в законі Нодари Асояна ("Нодара Руставського").

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин