04.08.2020
Організатора замаху на горлівського авторитета Мазура раніше затримували в Києві як соратника "злодія в законі" Гели Кардави

(Іссаі)

Уродженець Вірменії на ім'я Іссаі, якого українські правоохоронці вважають проміжною ланкою між замовником та виконавцями організації замовного вбивства 35-річного кримінального авторитета Олександра Мазура (детально з його історією можна ознайомитися в розслідуванні "Живий труп"), вже потрапляв до поля зору вітчизняних правоохоронців. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, в лютому 2017 року біля одного з ресторанів Києва Іссаі "скрутили" під час здійснення затримання "злодія в законі" Гели Кардави ("Гела Гальський") з так званого мінгрельського клану.

Достойник безпосередньо фігурував на відповідному відео фінальної фази спецоперації стосовно короля злочинного світу.

Коментуючи затримання Кардави міністр внутрішніх справ Арсен Аваков зазначав, що разом із "злодієм в законі" тоді було затримано і його "соратників".

Яка доля в подальшому очкувала на Ісаі - невідомо. Що ж стосується уродженця Грузії Гели Кардави, то в "короля злочинного світу" тоді було виявлено паспорт громадянина України на особу Олега Голомба з відповідною фотокарткою.

(Гела Кардава)

З матеріалів судового реєстра випливає, що в 2016 року заявник з відповідними даними звертався до служителів Феміди Херсонщини. Їм "Голомб" повідомляв, що 26 серпня 2015 року він отримав паспорт з тризубом. Та домігся видачі нового свідоцтва про народження на території міста Севастополя замість буцімто залитого старого документа. Паралельно із спробами юридичного закріплення факту його кримського походження чоловік наполягав на внесенні змін в актові записи щодо батьків Голомба, яких було визнано євреями за національністю. Втім, ці хитрощі не допомогли невоспеченому іудею.

Після затримання в лютому 2017 року правоохоронці з'ясували - український паспорт Голомба/Кардави є підробкою. На "злодія в законі" очікувало видворення до Турції, а наступна гучна згадка про нього припадає вже на Білорусь.

Тут у 2018 році Гелу Раміновича було засуджено до 3 років ув'язнення за підробку документів. У вересні минулого року Кардава потрапив під амністію - його було звільнено з виправної колонії міста Могильов. Після цього достойник перебрався до Турції. Видання "Прайм Крайм" характеризує його як колишнього "злодія в законі", чиї повноваження та статус так і не були поновлені.

гарячі новини Столичний ІТТ Нацполіції "переїхав" з Подолу на лівий берег 29.09.2020
У колонії РФ помер злодій в законі "Каха Гальський", якого 6 років тому намагалися вбити в Одесі 24.09.2020
Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини 24.09.2020
В офісах "Формули смаку" кропивницьких екс-нардепів силовики відшукали 45 мільйонів "чорної готівки" (відео) 23.09.2020
Злодія в законі "Мамуку" зі скандалом та з третьої спроби таки запроторили на два місяці до Миколаївського ПТПІ 21.09.2020
Архів новин