01.12.2020
Організатора вбивства кримінального авторитета Мазура викупили на волю

(Ігор Колесніков)

У понеділок, 30 листопада 2020 року, після сплати встановленої судом застави в розмірі понад 2 млн. грн. стіни Київського СІЗО №13 залишив 45-річний уродженець міста Рівне Ігор Колесніков, якого підозрюють в організації вчинення за попередньою змовою групою осіб замовного вбивства з корисливих мотивів (п.6, 11, 12 ч.2 ст.115 КК України) кримінального авторитета Олександра Мазура. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

Колесніков перебував під вартою рівно чотири місяці - чоловіка затримали на столичній Троєщині наступного дня після, як виявилося згодом, інсценування 29 липня 2020 року правоохоронцями розстрілу на трасі під Пирятином Полтавської області вихідця з Донеччини Олександра Мазура.

(Олександр Мазур)

Згідно версії слідства, саме Ігор Анатолійович, за плечима якого вже була судимість за скоєну на початку 2000-х років крадіжку, підшукав кілера для вбивства горлівського авторитета. Втім, обраний "стрілець" повідомив про "криваве замовлення" правоохоронців, що вирішили влаштувати інсценування злочину задля отримання доказів для подальшого притягнення до відповідальності замовника ліквідації Мазура, яким виступав інший кримінальний авторитет.

30 липня 2020 року, невдовзі після передачі "кілеру" частини грошових коштів за розстріл Мазура у розмірі 25 тис. дол., Колеснікова було затримано та взято під варту. 16 листопада 2020 року слідчий суддя Печерського районного суду Тетяна Остапчук пом'якшила достойнику запобіжний захід, призначивши йому арешт строком до 30 грудня поточного року з можливістю звільнення з-за ґрат під особисте зобов'язання з носінням електронного браслету у випадку сплати застави в розмірі 2,027 млн. грн.

Відповідне рішення було оскаржено адвокатом підозрюваного Вікторією Терновою, однак у визначену дату засідання - 26 листопада 2020 року, справу було знято з розгляду. Після цього за Колеснікова було внесено призначену суму коштів, тож ввечері 30 листопада 2020 року чоловіка було звільнено.

Детально з історією спроби вбивства кримінального авторитета Олександра Мазура та замовниками його розстрілу можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Живий труп"

гарячі новини Один з потерпілих від банди, лідер якої застрелив ювеліра Кисельова, змінив покази та відмовився визнавати себе жертвою 14.01.2021
Злодій в джеті: "Лавасогли Батумський" відлетів з Одеси на приватному літаку 06.01.2021
Столичний суд відмовив у тимчасовому арешті екстрадованого російського злодія в законі "Кащєя" 04.01.2021
У Новорічну ніч на Чернігівщині помер прокурор ОГП 01.01.2021
Екс-заступнику поліції Київщини скасували підозру у причетності до "віджиму" майна автозаправки 24.12.2020
Архів новин