23.03.2021
Одразу ж після публічного обурення Авакова одеський суддя скасував виписану ним індульгенцію злодію в законі "Кобі Руставському"

(Коба Шемазашвілі)

Одеський окружний адміністративний суд скасував винесену ним же ухвалу про заборону вилучати український паспорт, приймати рішення про поміщення до пункту тимчасового перебуваня іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), а також здійснювати заходи примусового повернення щодо 47-річного уродженця Грузії Коби Шемазашвілі, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Коба Руставський". Відповідне рішення 19 березня 2021 року ухвалив служитель Феміди Костянтин Єфіменко.

(Костянтин Єфіменко)

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося: саме суддя Єфіменко 10 березня 2021 року в рамках забезпечувального позову з приводу суперечки навколо громадянства короля злочинного світу виписав "індульгенцію" "Кобі Руставському", екстрадиції якого для притягнення до відповідальності за організацію замовного вбивства та легалізацію коштів домагається Королівство Іспанія.

Коли про відповідні витівки "вашої честі" з публікації на сторінках нашого видання дізналися в системі Міністерства внутрішніх справ, то висловили справжнє обурення. Зокрема, з публічною критикою на адресу Костянтина Єфіменка виступив очільник МВС Арсен Аваков.

 

За словами Авакова, одеський суддя "своїм рішенням фактично звільнив від покарання "злодія в законі". Міністр висловив сподівання, що "рішення Вищої ради правосуддя дасть сигнал про неприпустимість подібних рішень всьому суддівському корпусу і цей сумний приклад стане останнім прецедентом в Україні". Окрім цього, Аваков пообіцяв особисто простежити, аби скандальний вердикт судді Єфіменка було оскаржено та скасовано.

Відповідна заява міністра внутрішніх справ була оприлюднена на сайті МВС о 17:19 19 березня 2021 року. Того ж дня суддя Костянтин Єфіменко провів ще одне засідання по "справі Коби Руставського" та скасував раніше встановлені ним заходи забезпечення позову кримінального генерала.

Зокрема, служитель Феміди виправдовувався, мовляв, встановлені ним заходи забезпечення "стосувалися лише органів Державної міграційної служби України". Та стверджував: 19 березня зі ЗМІ та офіційного сайту МВС України ним було отримано інформацію, що "індульгенція" для Шемазашвілі "може вплинути на виконання своїх обов'язків органами Національної поліції України" стосовно достойника, видачі якого домагаються іспанські правоохоронці.

"Оскільки на момент розгляду клопотання про забезпечення позову у суду була відсутня зазначена інформація стосовно позивача та заявника клопотання, суд розцінює вказане повідомлення в засобах масової інформації, як клопотання МВС України про скасування заходів забезпечення позову", - зауважив суддя Одеського окружного адмінсуду. Та після цього - скасував вжиті ним заходи, якими унеможливлювалась процедура здійснення адміністративного затримання або видачі "Коби Руставського".

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин