12.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька

(Євген Паневін та Радик Шахвердов)

Після захоплення російськими окупаційними військами Маріупольського СІЗО, звідти зник 49-річний громадянин трьох держав (України, Греції та РФ) Євген Паневін - обвинувачений у вбивстві "авторитетного" бізнесмена півдня Донецкої області Валерія Сгари, відомого на прізвисько "Саран". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, після того, як на початку березня 2022 року росіяни застрелили "смотрящего" за СІЗО Маріуполя на прізвисько "Стас Абхаз", окупанти почали встановлювати в установі свої правила.

"Відомо, що принаймні три доби працівників адміністрації слідчого ізолятора (з того переліку осіб, які залишилися на робочих місцях) тримали під вартою в камерах, після чого випустили та доручили доглядати за обстановкою серед арештантів. Окрім цього, за вказівкою окупантів на волю вийшов Паневін, що утримувався в СІЗО", - зазначає співрозмовник Dетектив-Info.

Інсайдер пов'язує звільнення Євгена Вікторовича, якого від осені 2020 року судили за вчинення умисного вбивста з особливою жорстокістю (п.4 ч.2 ст.115 КК України) Валерія Сгари зразка десятирічної давнини (детально про цю справу - в матеріалах Dетектив-Info "Шісгара" в Маріуполі, або "Братуха, я до тебе вилітаю. Жека" та "Дзвінок другу") та інші кримінальні звитяги, із втручанням з боку маріупольського бізнесмена Радика Шахвердова.

(Радик Шахвердов)

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info в публікації "Пересічне вбивство та Вірменьский Олімп", цього уродженця Шемахінського району Азербайджану з установчими даними на особу Рудика Караманяна протягом тривалого часу розшукували силовики Російської Федерації за шахрайство.

Саме Караманян/Шахвердов очолював групу осіб, що публічно виступали на підтримку Паневіна, який восени 2019 року після 8 років перебування в міжнародному розшуку в листопаді 2019 року повернувся до України з Греції, був затриманий правоохоронцями та поміщений під варту.

Судовий розгляд справи про вбивство "Сарана" по суті відбувався в Маріуполі та станом на початок широкомасштабного військового вторгнення РФ до України не був завершений.

(Євген Паневін)

Як би там не було, але невдовзі після окупації Маріуполя військовими РФ та угруповання ДНР, Паневін опинився на волі. Втім, як зазначає поінформований співрозмовник автора цих рядків, у подальшому достойника разом із Шахвердовим повторно було затримано. Вважається, що після цього чоловіків разом було доправлено до Донецька, де вони можуть утримуватися в СІЗО.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин