25.09.2021
Обвинувачення проти трьох учасників "тюремного ОЗУ" злодія в законі "Армена Знам'янського" скерували до суду

(Армен Хачатрян)

Кіровоградська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт відносно трійці чоловіків, яким закидають протиправні дії у складі організованого злочинного угруповання (ч.1 ст.255 КК України), ідеологічним батьком якого вважається 44-річного уродженця Знам'янки Армена Хачатряна, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Армен Хохол"/"Армен Знам'янський". Відомості про це містяться на порталі "Судова влада".


Згідно із ними, провадження відносно 31-річного "смотрящего" за Кропивницьким СІЗО Арсена Мартиросяна ("Арсен"), його однолітка Івана Скрипки ("Ваня Чорний") та 32-річного Івана Скрипки, випало розглядати служителю Феміди з Ленінського райсуду міста Кіровограда Світлані Льон. Втім, остання взяла самовідвід, після чого голова палацу правосуддя звернувся з поданням до апеляційної інстанції направити справу до іншого суду.

З судових матеріалів випливає, що в задоволенні цього клопотання було відмовлено, а справу відносно "смотрящего" та його поплічників повернули до Ленінського райсуду.

Саме в цьому палаці Феміди було ухвалено більшість судових рішень під час досудового слідства в справі про "тюремне ОЗУ", духовним батьком якого правоохоронці вважають злодія в законі "Армена Знам'янського". Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info навесні 2021 року силовики оголосили про підозри 5 його учасникам.


Йдеться про вищезгаданих "Арсена", "Ваню Чорного", 29-річного Артема Панченка ("Артем Хохол"), Скрипку та безпосередньо кримінального генерала Хачатряна. Учасникам угруповання закидали вибудування схеми в Кропивницькому СІЗО, де "смотрящі" "кошмарили" інших ув'язнених, вимагаючи в них сплати коштів у так званий "общак", а також в якості "компенсації" за програш в карти, причетність до розповсюдження наркотиків тощо.

Загалом йшлося про 10 епізодів вимагання фінансів у бранців Кропивницького СІЗО на загальну суму в 117,4 тис. грн

Нагадаємо, що саме в рамках відповідної кримінальної справи влітку поточного року було заочно арештовано злодія в законі "Армена Хохла". Згідно відомостям правоохоронців, кримінальний генерал міг перетнути кордон та переховуватися в угорському місті Дебрецен. На території України достойника оголошено в розшук.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин