10.02.2021
Обвинувачених у вбивстві пластичного хірурга в Києві киргизів судитимуть присяжні

(Ермек Кудайназаров (ліворуч) та Махаматіякуб Маматкодіров)

Голосіївський районний суд столиці призначив до розгляду судом присяжних кримінальну справу про вбивство 43-річного очільника клініки пластичної хірургії DMK Ukraine Андрія Сотника, якого ввечері 2 лютого 2020 року на вулиці Саксаганського в Солом'янському районі Києва впритул розстріляли з обріза. Відповідне рішення ухвалила колегія служителів Феміди 3 лютого 2021 року.

(Андрій Сотник)

Згідно із ним, судді продовжили строк дії запобіжних заходів у вигляді тримання для безпосереднього кілера та його спільника-співвітчизника - громадян Киргизстану Махаматіякуба Маматкодірова і Ермека Кудайназарова.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що цим достойникам інкримінується вчинення умисного вбивства Андрія Сотника, вчиненого групою осіб на замовлення та з корисливих мотивів (п.п. 6, 11, 12 ч.2 ст.115 КК України), підробка документів (ст.358 КК України) та незаконний обіг зброї (ч.1 ст.263 КК України).

З матеріалів судового реєстру випливає, що відпочатку справу "киргизьких кілерів" скерували до Шевченківського районного суду Києва, однак тут не вдалося сформувати колегію для розгляду резонансного провадження. Після цього рішенням Київського апеляційного суду матеріали обвинувачення щодо Кудайназарова та Маматкодірова направили на розгляд до Голосіївського райсуду столиці.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин