21.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук

(Ігор Редькін)

Києво-Святошинський районний суд Київської області надав дозвіл на затримання з метою приводу для участі в розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою 58-річного уродженця Дагестану Ігоря Редькіна, що обвинувачується в створенні організованої злочинної групи, учасникам якої закидають скоєння щонайменше трьох умисних вбивств з корисливих мотивів. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

З них випливає, що наприкінці березня поточного року служителі Феміди задовольнили клопотання про оголошення в розшук достойника. Відповідний профайл Ігоря В'ячеславовича наявний у базі МВС в переліку осіб, які переховуються від органів влади. Згідно цим відомостям, офіційною датою зникнення Редькіна з радарів вітчизняних правоохоронців вважається 24 лютого 2022 року.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: у січні 2020 року керівництво Нацполіції звітувало про затримання Ігоря Редькіна за підозрою в причетності до розстрілу автівки Аміни Окуєвої зразка жовтня 2017 року та вбивствах директора компанії "Caparol Україна" Павла Зможного і керівника відділу реклами КП "Київський метрополітен" Павла Миленького.

Уродженець міста Каспійськ перебував під вартою до 11 лютого 2021 року, коли колегія суддів Київського апеляційного суду постановила звільнити його під домашній арешт. Невдовзі після цього справу відносно Редькіна та його вирогідних спільників (Андрія Кравченка, Павла Липського, Сергія Козирка, Антона Піменова, Андрія Стеблянко та Сергія Веремійчука) скерували до суду.

Чергова дата засідання у відповідному провадженні була запланована на 24 лютого 2022 року, однак через початок широкомасштабного військового вторгнення армії РФ на територію України, засідання перенесли на 17 березня. Тоді ж від адвокатів Редькіна стало відомо: обвинувачений "тимчасово відбув за межі України з метою врятування членів своєї родини - дружини і доньки від активних військових дій, що відбуваються в передмісті та в місті Києві, шляхом їх відвезення та влаштування на тимчасове проживання в Сербії в передмісті міста Белград до його давніх друзів, які виявили бажання прихистити його родину та допомогти".

Відпочатку вважалося, що після облаштування нового побуту своєї родини Редькін має намір повернутися до України буцімто з метою "сприяти якнайшвидшому припиненню війни та збереженню життів мирного населення в будь-який спосіб та всіма можливими і доступними засобами". Втім, станом на 31 березня поточного року чоловік цього так і не зробив.

Натомість, він повідомив про своє місце перебування в австрійському місті Еннерсдорф та вказав про наміри брати участь у розгляді своєї справи в режимі відеоконференції. Така ініціатива не справила враження на український суд, що постановив оголосити в розшук достойника та надав згоду на його привод до палацу Феміди.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин