22.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України

(Рустам Джамбулатов)

Окружний адміністративний суд суд Києва зупинив дію рішення ДМСУ про позбавлення українського громадянства 37-річного авторитетного бізнесмена чеченського походження Рустама Джамбулатова, якого журналісти охрестили "королем конфіскату". Відповідне рішення 9 лютого 2022 року ухвалив служитель Феміди Руслан Арсірій.

Таким чином суддя (до слова, на відміну від свого колеги Євгена Аблова) задовольнив заяву про забезпечення позову з боку Джамбулатова. Останній, як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, оскаржує визнання недійсним паспорту з тризубом Рустама Адамовича та вердикт міграційників від 14 грудня минулого року, яким було скасовано рішення про оформлення набуття ним громадянства України за територіальним походженням.

Як відомо, в травні 2021 року під №642 Джамбулатов був внесений до переліку кримінальних авторитетів РНБО, але з невірною датою народження - його молодшого брата Руслана. На тлі скандалу, який здійнявся навколо помилок у санкційному списку, в подальшому їх виправили. А на додачу старшого з синів Адама Джамбулатова - позбавили українського громадянства.

Втім, станом на кінцівку червня 2022 року профайл Джамбулатова портал інформаційно-аналітичної системи Головного ситуаційного центру країни "СОТА" (розроблений та введений в експлуатацію Апаратом РНБО України, працює з Big Data, забезпечує зберігання, поєднання та аналіз даних з різних джерел задля підвищення достовірності, ефективного моніторингу стану національної безпеки по понад 20 напрямах, з метою ефективної координації діяльності державних органів) знову містить некоректні відомості - зокрема, дату народження його брата Руслана, та буцімто наявне в достояника громадянство РФ.

Як відомо, суспільну увагу Рустам Джамбулатов привернув влітку 2020 року. Тоді "король конфіскату" опинився в епіцентрі гучних київських розбірок з ще одним авторитетним чеченцем - Імраном Ісаєвим. Спочатку суперечка достойників призвела до побиття та "віджиму" Mercedes-Benz G-класу Джамбулатова. Надалі конфлікт волелюбних синів Кавказу продовжився в ресторані "Сорбонна" в самісінькому центрі української столиці (детально про це - в матеріалі Dетектив-Info "Дебати чеченців на "Олімпійському").

Зрештою, суперечку поважних чеченців розв'язало слово старійшин в Дубаї, а обидва вони (як Джамбулатов, так і Ісаєв) - потрапили до санкційного списку РНБО.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин