04.05.2022
Нові пригоди "Віті Пана": одеський суд також відпустив "злодія в законі", однак "копи" втретє затримали його

(Віктор Панюшин)

Приморський районний суд Одеси відмовив у задоволенні клопотання правоохоронців щодо застосування екстрадиційного арешту у вигляді тримання під вартою розшукуваного Інтерполом за поданням правоохоронців РФ 63-річного уродженця Татарстану Віктора Панюшина, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Пан"/"Вітя Пан". Відповідне рішення 4 травня 2022 року ухвалив служитель Феміди Андрій Науменко.

Суддя постановив негайно звільнити з-під варти достойника в залі суду. Втім, невдовзі після цього кримінального генерала, за плечима якого 9 судимостей та майже чверть століття, проведених за гратами, вже втретє за останній тиждень "спакували" правоохоронці.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, як 29 квітня поточного року Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції відзвітував про затримання російського "злодія в законі" та двох кримінальних авторитетів з Курської області.

Фактично ця спецоперація силовиків відбувалася на Львівщині, однак де-факто вони стверджували, мовляв, виявили "Пана" на бульварі Лесі Українки в Києві на світанку 30 квітня. Як наслідок, 2 травня прокурор Печерської окружної прокуратури столиці звернувся до місцевого палацу Феміди з клопотанням щодо застосування до "Віті Пана" тимчасового арешту у вигляді поміщення під варту.

Втім, як вже повідомляв Dетектив-Info, суддя Світлана Смик повністю відмовила у заґратуванні поважного достойника та постановила відпустити його на волю. Одразу після цього до будівлі правосуддя по вулиці Володимирській прибули спецпризначенці, які повторно затримали Віктора Михайловича.

Після цього "злодія в законі" доправили до Південної Пальміри, де 4 травня прокуратура клопотала щодо поміщення Панюшина під варту в рамках вже екстрадиційного арешту. Тим не менш, розгляд справи і цього разу завершився фіаско для силовиків - суддя Науменко дав відкоша намірам можновладців запроторити "Пана" в СІЗО.

Вочевидь, такий сценарій геть не влаштував правоохоронців, які після завершення судового розгляду втретє за останній тиждень "спакували" російського кримінального генерала з санкційного списку РНБО, який продовжує відчайдушну боротьбу за право повернення йому статусу біженця, що надавав "Віті Пану" індульгенцію від численних зазіхань з боку вітчизняних силовиків.

З більшістю деталей скандальних взаємин Віктора Панюшина та української влади можна ознайомитися в розслідуваннях Dетектив-Info "Пан" в Україні не пропав", "Ой, служив я в "Пана!" та "Волонтер в законі. Частина друга".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин