19.06.2021
Нові пригоди підсанкційного "Діда": авторитет одружився, змінив прізвище та завдяки рішенню суду понад місяць перебував на волі

(Корюн Манукян, він же - Левон Манукян, він же - Корюн Папларян)

У суботу, 19 червня 2021 року, Департамент стратегічних розслідувань Нацполіції звітував про затримання в Києві з подальшим поміщенням до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ) 56-річного громадянина Вірменії, кримінального авторитете Корюна Манукяна, який відомий в статусі так званого "смотрящего" за Закарпатською областю на прізвиська "Дід"/"Чорний"/"Уважаемый".

Згідно поясненням правоохоронців, відповідні дії здійснювалися на підставі рішення суду, а передувало цьому чергове незаконне повернення достойника, щодо якого встановлена заборона на в'їзд до України строком на 15 років, через пункт пропуску Волинської митниці.

У ДСР нагадали, що протягом останніх трьох років вже тричі затримували та видворяли з території нашої держави достойника з встановленням "залізної завіси", яку "Діду" неодноразово вдавалося спритно оминати.

Апофеозом його звитяг вважається інцидент зразка весни 2020 року, коли "Уважаемый", як зазначалося на сторінках Dетектив-Info, прямо з-під зали суду втік від правоохоронців на таксі. За дві доби силовикам вдалося взяти реванш та затримати Манукяна Кривому Розі, після чого - в липні 2020 року авторитета посадили на літак, що відлетів до Вірменії.

(Затримання "Діда" в травні 2020 року після його феєричної втечі від правоохоронців на таксі)

Втім, вже наприкінці серпня минулого достойник через пункт пропуску "Доманове" вкотре повернувся в Україну. Можновладці вбачають, що аби ввести їх в оману "Чорний" неодноразово змінював ім'я та прізвище, укладав шлюби та розлучався. Як наслідок, на території нашої держави "смотрящий" використовував документи на особу Корюна Манукяна, Левона Манукяна, Корюна Папларяна тощо.

З матеріалів його справи випливає: після чергового камбеку до України 28 серпня 2020 року, правоохоронцям вдалося прихопити "Діда", якому забороно в'їзд до нашої держави на 15 років, тільки навесні поточного року. 11 травня 2021 року вірменина "перестріли" працівники київського Управління стратегічних розслідувань, однак в подальшому Ріпкінський райсуд Чернігівської області відмовив у задоволенні позову міграційників про запроторення авторитета до ПТПІ з метою ідентифікації та подальшого забезпечення його примусового видворення (за іронією долі, відповідний вердикт було ухвалено 14 травня поточного року - саме того дня РНБО запровадила санкції щодо низки "злодіїв в законі" та кримінальних авторитетів, а до цього переліку під №601 як громадянин Вірменії потрапив "Чорний"/Левон Манукян).

Можновладці оскаржили цю ухвалу, та домоглися її часткового скасування. 16 червня 2021 року Шостий апеляційний адмінсуд постановив надати дозвіл на затримання "смотрящего" за Закарпаттям з поміщенням до пункту для нелегалів строком на півроку. У відкритій частині судового реєстру повний текст відповідного рішення було оприлюднено 18 червня поточного року. Того ж дня правоохоронці здійснили чергове затримання "Діда".

гарячі новини Суд продовжив термін розслідування справи про підрив на Львівщині авторитетного бізнесмена "Бульби" 18.01.2022
Вбивство у більярдному клубі Одеси: суд відправив у СІЗО кілера, що помстився за смерть злодія в законі "Лоту Гулі" 05.01.2022
У справі про розстріл під судом в Києві грузинського авторитета Маланія оголосили в розшук двох його співвітчизників 29.12.2021
Злодію в законі "Принцу" скасували вирок з посиланням на доктрину "плодів отруйного дерева" 22.12.2021
На померлого авторитета "Князя" записали чотири замовних вбивства в Харкові 14.12.2021
Архів новин