12.05.2021
Наступником Авакова, що "торгував" посаду очільника поліції Київщини за $220 тисяч, оголосив себе екс-кандидат у нардепи з 221 округу

(Василь Бондаренко)

Достойником, який від початку 2021 року розпускав чутки серед знайомих, що в найближчому майбутньому його мають призначити на посаду міністра внутрішніх справ, чрез що він "продавав" посаду керівника поліції Київської області за 220 тис. дол., виявився 48-річний уродженець Закарпаття Василь Бондаренко. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

30 квітня 2021 року про затримання Бондаренка та його 60-річного спільника - раніше судимого мешканця Запоріжжя, повідомили в Нацполіції та Офісі Генерального прокурора.

Як випливає з матеріалів судового реєстру, викриття на гарячому чоловіків, яким оголошено про підозру в шахрайстві (ч.4 ст.190 КК України), відбулося вдень 29 квітня поточного року. Цьому передувала спецоперація з документування зловмисників, що тривала близько місяця.

Згідно фабули справи, все розпочалося з того, що Бондаренко нібито вирішив "зірвати куш", та за допомогою свого спільника почав ширити інформацію щодо наявності в нього можливостей задля здійснення сприяння у державній реєстрації автомобілів, а також при доборі кадрів в апарат Міністерства внутрішніх справ тощо. Тоді ж в якості замовника відповідних послуг до достойників "підвели" із використанням спецагента правоохоронців, потенційну жертву. "Жирною качкою", що висловила бажання просунутися по службі та обійняти посаду вищого складу в поліції Київщини виявився начальник відділу поліцейської діяльності №3 Шепетівського районного управління поліції ГУ Нацполіції у Хмельницькій області. Під час перемовин та особистих зустрічей "наступник Авакова" та його спільник оголосили прайс на свої послуги в розмірі 220 тис. дол.

"Майбутній міністр" переконував "клієнта", що його питання вирішено на 99%. Ба більше - він обіцяв, що ледь він самостійно завезе претендента на своїй автівці на територію Міністерства внутрішніх справ, де заведе у потрібний кабінет і вже через деякий час той вийде звідти, будучи на відповідній посаді.

Передача першої частини траншу за посаду очільника поліції Київщини відбулася вдень 29 квітня 2021 року навпроти столичного кафе "Tin Tin". 120 тис. дол. від агента правоохоронців тут у салоні машини отримав спільник Бондаренка, після чого чоловіка було затримано. За кілька хвилин правоохоронці увірвалися до квартири самого Василя Івановича, та скрутили і його.

(Затримання Василя Бондаренка)

Слідчий суддя Печерського районного суду Києва Світлана Волкова визнала підозри Бондаренку та його поплічнику обгрунтованими, визначивши достойникам запобіжні заходи у вигляді арештів із можливістю звільнення на волю під заставу в розмірі 7,26 млн. грн.

Додамо, що влітку 2019 року Василь Бондаренко висував свою кандидатуру на виборах народних депутатів по округу №221 в Києві. У своїй програмі, оприлюдненій на сайті ЦВК, він обіцяв розв'язувати питання соціальної допомоги, покращити роботу комунальних служб, відремонтувати дороги, а ще - скасувати депутатську недоторканність, провести показову люстрацію та реформувати правоохоронні органи.

"Томос і безвізовий режим – це дуже мало для громадян України", – стверджував тоді кандидат у нардепи, що обіймав посаду помічника з юридичних питань президента Фонду ветеранів військової розвідки України.

За результатами виборчих перегонів - 2019, Бондаренко отримав 0,72%, за нього віддали свої голоси 559 виборців.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин