04.02.2021
Начальнику управління менеджменту активів АРМА підкинули відрізану свинячу голову

(Вахтанг Бочорішвілі)

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) заявляє про тиск на своїх співробітників. Відповідне повідомлення було оприлюднено на Facebook-сторінці установи у четвер, 4 лютого 2021 року.

З його тексту випливає, що на співробітників АРМА "продовжується систематичний тиск у формі залякувань, прямих погроз та дискредитаційних акцій". "Зловмисники вдаються до психологічних атак і навіть фізичних нападів на керівництво АРМА й очільників профільних структурних підрозділів агентства, створюючи реальні загрози безпеці, життю та діловій репутації посадових осіб, а також членам їх родин", - зазначили в Нацагентстві.

Тут конкретизували, що йдеться про декілька інцидентів, які трапилися з представниками АРМА, відповідальними за ухвалення рішень. Зокрема, невідомі зокрема розбили вікна в авто і облили кров'ю під'їзд, а також одягли на вхідні двері квартири відрізану свинячу голову.

В останньому випадку, як зазначає поінформоване джерело Dетектив-Info, жертвою тиску випало стати начальнику управління менеджменту активів АРМА Вахтангу Бочорішвілі, який вранці 3 лютого 2021 року виявив "криваву знахідку" та звернувся до правоохоронців.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин