14.12.2021
На померлого авторитета "Князя" записали чотири замовних вбивства в Харкові

(Зліва направо: Вадим Казарцев, Едуард Карницький та Олексій Титов)

До резонансної стрілянини біля супермаркету "Восторг" восени 2019 року, під час якої було поранено авторитета Георгія Ісакова ("Жорік"/"Боксер") і вбито Володимира Бороха ("Тайсон") та вчинення ще чотирьох гучних замовних вбивств на території міста Харкова причетні померлий у жовтні минулого року кримінальний авторитет Вадим Казарцев на прізвисько "Князь", його охоронець і близький друг Едуард Карницький, а також раніше засуджений за спробу замаху на життя горлівських братів "Одинаковых" (Валентина та Василя Костікових) Олексій Титов. Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

З їх тексту випливає, що наступного місяця після звістки про смерть "Князя" на території Німеччини, слідчі зверталися з низкою клопотань до Печерського районного суду Києва, які було розглянуто в закритому режимі.

За їх результатами, у листопаді 2020 року силовики отримали санкції на проведення обшуків у нежитлових приміщеннях та домівці, що належать дружині Казарцева, гаражі та автомобілі марки Lexus LX 570 "Князя" тощо.

Слідчий суддя Олег Білоцерківець надав дозвіл на відшукання та вилучення тут зброї, боєприпасів, вибухівки, комп'ютерної техніки, електронних носіїв інформації, відомостей стосовно способу життя Титова, Карницького і Казарцева, а також предметів особистох гігієни "Князя" та його особистого охоронця.

(Едуард Карницький, ліворуч від нього - Вадим Казарцев)

(Вадим Казарцев)

У судових матеріалах відсутні будь-які посилання щодо того, чи було реалізовано відповідні ухвали палацу Феміди в рамках розслідування справи про замах на життя "Боксера" та вбивство "Тайсона" на ґанку ТЦ "Восторг" по вулиці Клочківській 25 жовтня 2019 року.

(Георгій Ісаков та Володимир Борох)

У той же час, вони містять опис фабули справи щодо обставин "кривавого полювання" в Харкові, про нюанси якого раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info.

Згідно із ними, горлівчанин Олексій Титов після свого умовно-дострокового звільнення на волю в 2009 році перебрався мешкати до Харкова. Та буцімто від свого земляка та друга дитинства Карницького отримував "підряди" щодо виконання низки замовних вбивств.

"Духовним батьком" влаштування кривавих розбірок біля "Восторгу" та низки інших гучних замахів на території Харкова слідство вбачає раніше судимого авторитета "Князя".

Що ж стосується вирогідного переліку зухвалих злочинів, дотичність до яких закидають трійці Казарцев-Карницький-Титов, то в лютому 2020 року нині покійний міський голова Харкова Геннадій Кернес заявив - кілером, що застрелив в лютому 2016 року його близького товариша Юрія Димента виступав саме вбивця "Тайсона".

Окрім цього, співрозмовники Dетектив-Info не виключали причетність горлівського кілера, який в жовтні 2019 року загинув внаслідок вибуху, до вбивства восени 2012 року Самвела Алексаняна (нібито через помсту за особистий конфлікт комерсанта із донькою Казарцева) та замах на початку 2015 року на Олександра Боброва (начебто обраного в результаті "помилки в об'єкті" кілера, що сплутав чоловіка із справжньої мішенню - заступником голови Харківської ОДА Ігорем Балутою). Детально з обставинами цієї історії можна ознайомитися в розслідуванні "Криваве полювання".

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин