22.03.2021
На Одещині схопили розшукуваного авторитета, через якого 4 роки тому прямо в суді ледь не побилися двоє жінок

(Артур Саядов)

У п'ятницю, 19 березня 2021 року, співробітниками Департаменту міграційної поліції Одеської області було здійснено затримання 32-річного кримінального авторитета, громадянина Грузії Артура Саядова, який кілька місяців перебував у розшуку. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним повідомленням Національної поліції України.

Правоохоронці звітують, що напередодні отримали інформацію про місце переховування достойника, та в ході невідкладного обшуку затримали його. А додатково - вилучили знаряддя, які вказують на ймовірну причетність Саядова до вчинення низки нещодавно скоєних злочинів.

Наразі Артура Едуардовича взято під варту, одну зі справ щодо його витівок кількарічної давнини призначено до слухання в Жовтневому районному суді Миколаївської області, а в іншому провадженні - його було оголошено в розшук.

Саядову інкримінується викрадення нагородної зброї у працівника поліції (ч.1 ст.262 КК України), а також скоєння цілої низки квартирних крадіжок (ч.3 ст.185 КК України). Саме в рамках розслідування цих звитяг у травні 2017 року правоохоронцям вдалося затримати грузинського "квартирника" та його спільника Олексія Бешана "на гарячому".

Тоді обрання запобіжного заходу Саядову відбувалося зі скандалом - молодик нецензурно висловлювався, ображав журналістів та плював в їх бік, а дружина Артура Едуардовича ледь не счинила бійку з іншою жінкою, якій погрожувала розбити ніс.

За інформацією видання "Преступности.Нет", саме Саядов під час перебування під вартою в СІЗО Миколаєва у квітні 2018 року виступав організатором заворушень, коли близько 50 арештантів відмовилися заходити в камери після прогулянки.

Щодо поточного статусу достойника, то в Нацполіції вважають кримінального авторитета довіреною особою одного з так званих "злодіїв в законі" з Російської Федерації на території нашої держави. Факт принаймні знайомства Саядова з представниками найвищої касти кримінального світу доводить фото, яке опинилося в розпорядженні Dетектив-Info. На ньому Артур Едуардович зафільмований в компанії 39-річного злодія в законі Міндії Горадзе на прізвисько "Лавасогли Батумський".

(Міндія Горадзе - другий праворуч, Артур Саядов - крайній ліворуч)

гарячі новини Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
На причетність до страти заступника голови Якимівської ОТГ перевіряли злодія в законі "Лоту Гулі" та запорізького авторитета "Тучу" 09.04.2021
Злодія в законі "Принца" вкотре позбавили громадянства України 08.04.2021
Злодія в законі "Камо Московського" запроторили до Чернігівської колонії 07.04.2021
Архів новин