15.07.2020
На Оболоні знайшли мертвим полковника СБУ Закладного. Його вбивць затримано

У ніч на середу, 15 липня 2020 року, в Оболонському районі столиці неподалік житлового будинку по вулиці Йорданській (до 2015 року носила назву - Лайоша Гавро) було виявлено труп старшого слідчого в особливо важливих справах 2 відділу 1 управління досудового розслідування ГСУ СБУ Романа Закладного. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, полковника без взуття, з вивернутими кишенями та слідами крові на голові знайшли близько 02:20 ночі. Окрім того, при ньому не було виявлено двох мобільних телефонів, які зазвичай використовував Закладний.

За фактом загибелі слідчого СБУ порушено кримінальну справу за статтею про вбивство (ст. 115 КК україни), наразі розглядається декілька версій причин смерті Романа Анатолійовича, у якого залишилася дружина та двоє дітей.

Зокрема, журналіст Станіслав Речинський переконаний, що Закладного могли вбити, але з побутових мотивів.

Видання УНН додає, що Закладний займався розслідуванням кримінальних проваджень, пов’язаних із державною зрадою та подіями на сході України. Та додає, що саме 15 липня 2020 року слідчий мав вийти на пенсію.

У той же час співрозмовники автора цих рядків в силових структурах розповідають, що останнім часом Закладний мав певні проблеми з дисципліною на роботі через зловживання спиртними напоями. Через що його змусили написати рапорт на звільнення, але дали можливість виправитися, та опанувати себе на час наданої відпустки.

"Йому поставили вимогу, щоб або привів себе до ладу та став, так би мовити, на шлях виправлення, або він покине лави спецслужби. Вирогідно, що Роман Анатолійович не прислухався до побажань колег та керівництва. Останніми днями він здебільшого витрачав час на те, щоб знайти компанію та хильнути чарку. Неодноразово його бачили в нетверезому стані, а з урахуванням наявних в нього вад зі здоров'ям згубна звичка могла призвести до летального результату", - зазначає джерело Dетектив-Info.

Інсайдер додає, що під час попереднього огляду на трупі Закладного не було виявлено ознак насильницької смерті. Що ж стосується синців та саден на обличчі полковника, то не виключається, що отримати їх слідчий СБУ міг внаслідок з'ясування стосунків з товаришами по чарці.

Втім, остаточні висновки з приводу причин смерті Романа Закладного має дати розтин, який було проведено 15 липня 2020 року. За його результатами, як вказує поінформоване джерело Dетектив-Info, смерть полковника СБУ настала внаслідок отриманої "черепно-мозкової травми, ймовірно під час падіння".

ДОПОВНЕННЯ

Як повідомляє поінформоване джерело Deтектив.info, близько 19 години 15 липня 2020 року співробітники силових структур затримали двох чоловіків, яких підозрюють у причетності до вбивства полковника СБУ Романа Закладного. У них вилучено банківські картки загиблого слідчого, а також інші речі, зокрема сумку.

Слідство розглядає у якості пріоритетної версії майновий характер здійснення злочину. Мовляв, вночі парочка переселенців побачила нетверезого Закладного, та поклала око на його речі. Коли ж зловмисники здійснювали напад та вдарили полковника по голові, то не розрахували силу удару...

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин