14.03.2022
На кордоні з Молдовою затримали злодія в законі "Гегу Озургетського", який два тижні переховувався після втечі з колонії на Чернігівщині

(Гіоргі Кіладзе)

У понеділок, 14 березня 2022 року, вітчизняні силовики звітували про затримання на україно-молдовському кордоні 30-річного громадянина Грузії Гіоргі Кіладзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Гега Озургетський". Про це повідомляє Національна поліція України та СБУ.

Згідно звітам правоохоронців, одного з наймолодших представників найвищої касти кримінального світу, якого утравні 2021 року під №244 було внесено до переліку підсанкційних кримінальних елементів, "спакували" у місті Могилів-Подільський Вінницької області. Туди "Гега Озургетський" потрапив після скоєної ним 26 лютого поточного року втечі з Менської виправної колонії Чернігівської області.

За словами самого Кіладзе, установу виконання покарань достойник буцімто самовільно покинув (ч.2 ст.393 КК України) після того, як збройні сили Російської Федерації розпочали військове вторгнення на територію України. Мовляв, це трапилося після того, як розпочався артилерійський обстріл колонії. Після цього понад два тижні "злодій в законі" переховувався на території України, допоки його не затримали під час спроби перетину кордону з Респубілкою Молдова.

Раніше на сторінках Dетектив-Info в матеріалі "Амурова стріла" повідомлялося, що навесні 2020 року за наслідками кримінально-романтичних звитяг Кіладзе присудили покарання у вигляді 7,5 років ув'язнення за спробу вбивства (ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 КК України) та погрозу насильством щодо працівника правоохоронних органів (ч.1 ст.345 КК України). Цей вирок "Гега Озургетський" відбував у Новгород-Сіверській виправній колонії №31, де йому було вручено повідомлення про підозру за нормами так званого "антизлодійського закону".

Йшлося про закиди на кшталт того, що в листопаді 2020 року Кіладзе визначив так званих "наглядачів" за "общим" та "чорним" - "довічників" Руслана Тимчука ("Тигр") та Михайла Орлова ("Міха Краматорський"), а надалі - ініціював проведення "сходки" прямо в колонії. Згідно версії слідства, відповідне зібрання відбулося 15 січня 2021 року, під час якого по гучномовцю телефона "Гега Озургетський" повідомив присутніх, що він є "злодієм в законі", і всі повинні беззастережно виконувати його вказівки та розпорядження.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, саму "сходку" фільмували правоохоронці, та в подальшому отримали висновок семантико-текстуальної експертизи, що підтвердила наявність в "Геги Озургетського" статусу "злодія в законі".

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин