11.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані

(Мамука Оніані)

У вівторок, 10 травня 2022 року оперативники управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області здійснили затримання 44-річного уродженця Грузії Мамуки Оніані, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Мамука". Про це повідомляє ДСР Нацполіції.

Згідно відеозвіту можновладців, під час "пакування" достойника, який є племінником одного з найвпливовіших представників так званого "сухумського клану" Таріела Оніані ("Таро"), неодноразово питали з приводу його належності до найвищої кримінальної касти. Втім, "Мамука" відмовився надаавати конкретну відповідь з цього приводу.

За офіційною версією, затримання Мамуки Оніані відбулося "під час проведення заходів з відпрацювання представників криміналітету та осіб, що можуть бути причетні до диверсійної діяльності та співпраці з окупантами". "Наразі вирішується питання про його примусове видворення за межі України", - резюмували в Департаменті стратегічних розслідувань.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, як на початку вересня 2020 року ДСРівці та міграційники вже затримували злодія в законі "Мамуку" на Київщині. Тоді можновладцям тільки зі скандалом та третьої спроби вдалося запроторити достойника до Миколаївського ПТПІ. У подальшому суд постановив відпустити його на волю, після чого на сторінках певних ЗМІ з'явилися повідомлення щодо буцімто фактів вимагання від короля злочинного світу від 135 до 200 тис. дол. за "допомогу" у вирішенні його питань з боку окремих працівників ДСР.

Як би там не було, у травні 2021 року Мамука Оніані під №354 потрапив до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні запроваджено санкції.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин