08.06.2021
На "дніпровському боці" різанини через call-центри в "Трьох баранчиках" Одеси виступав син авторитета "Мазепи"

(Артур Шуваєв)

Приморський районний суд Одеси закрив кримінальне провадження за обвинуваченням в хуліганстві (ч.2 ст.296 КК України) 35-річного уродженця Дніпропетровська, підприємця Артура Шуваєва. Рішення про задоволення відповідного клопотання адвоката достойника 3 червня 2021 року ухвалила служитель Феміди Людмила Гаєва.

На закритті справи у зв'язку із тим, що після повідомлення Артуру Сергійовичу про підозру закінчився строк досудового розслідування, визначений статтею 219 КПК України (п.10 ч.1 ст.284 КПК України) захист Шуваєва наполягав у підготовчому судовому засіданні, де мала розглядатися історія побиття одесита В'ячеслава Скасунова, що є похідною від скандального з'ясування стосунків із використанням ножів та пістолетів біля ресторану "Три баранчики" на Французькому бульварі Південної Пальміри 16 червня 2020 року.

Тоді, як детально зазначалося в матеріалі Dетектив-Info "Ягнята по-бакинськи", на імпровізованому ринзі літньої тераси розважального закладу зійшлися в запеклій сутичці дві групи молодиків здебільшого азербайджанського походження, які вирішували делікатне питання щодо засад подальшого функціонування мережі так званих call-центрів.

Вважається, що одна зі сторін представляла у вказаному інциденті інтереси поважних кіл з "одеською пропискою", а їх опонентами випало стати компанії, що прибула до "Трьох баранчиків" з Києва та Дніпра. Саме до останньої правоохоронці віднесли дніпрянина Шуваєва, якому 24 червня 2020 року було складено повідомлення про підозру у хуліганстві.

Втім, на відміну від більшості інших учасників різанини "Трьох баранчиках", затримати достойника за гарячими слідами не вдалося. Шуваєв зник, суд надавав дозвіл на його затримання з метою приводу до палацу Феміди, однак ці заходи до певного моменту не давали результату.

(Учасники бійки в "Трьох баранчиках" Одеси з дніпровського боку)

Зрештою, запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання Артуру Сергійовичу вдалося обрати тільки в листопаді 2020 року в рамках виокремленого із загальної історії кримінального провадження. Того ж місяця прокурор скерував обвинувальний акт до суду, однак за розрахунками служителя Феміди, представник держобвинувачення не вклався у строк досудового розслідування, визначений ст.219 КПК України. З урахуванням цього, суддя Гаєва закрила провадження щодо Шуваєва, який виступає співзасновником кількох підприємств з "пропискою" у Дніпрі.

Партнером в одній з компаній Шуваєва - ТОВ "Спасатєль" виступає Іван Сосновський, який у 2015 році обирався депутатом Дніпровської міської ради.

У 2011-2013 році прізвища авторитетних у певних колах батьків компаньйонів - Мирона Сосновського ("Мирон") та Сергія Шуваєва ("Мазепа") згадувалися в ЗМІ в контексті скандальної історії про обстріл у Дніпрі зразка липня 2011 року з гвинтівки "BSA Super" гелікоптера AS-350, на борту якого перебував на той час журналіст та адвокат, а нині - міський голова Дніпра Борис Філатов.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин