31.03.2022
На Дніпропетровщині арештували трьох учасників етнічного ОЗУ

На Дніперопетровщині спецслужбовці знешкодили банду, учасники якої нападали на підроздили територіальної оборони. Про це повідомляє Служба безпеки України.

З офіційного звіту регіонального Управління СБ регіону випливає - учасники нейтралізованого ОЗУ "кошмарили" місцевих підприємців, вимагаючи з них кошти під виглядом збору волонтерської допомоги. Окрім цього зловмисники здійснили напад на одного з керівників місцевої тероборони, який заважав бандитам здійснювати незаконне перевезення через блокпости зброї та боєприпасів.

Як випливає з оприлюдненого відеозапису, на тероборонівця накинулися з кулаками двоє чоловіків на території АЗС. Невдовзі кривдників захисника нашої держави "спакували", після чого "герої" виступили з офіційними вибаченнями з приводу своєї поведінки.

Зауважимо, що "каяття" наразі не допомогло залишитися зловмисникам безкарними. За інформацією СБУ Дніпропетровщини, трьом фігурантам було висунуто підозри за образи військовослужбовця (ст.435-1 КК України) та незаконний обіг зброї/боєприпасів (ст.263 КК України), після чого - обрано запобіжні заходи у вигляді безальтернативного тримання під вартою.

Як випливає з оприлюднених спецслужбою фото, під час обшуків у підозрюваних було вилучено патрони, гранати, холодну зброю та футболки із зображеннями слоганів, які пропагують так звані "злодійські звичаї".

Згідно однієї з версій (офіційного підтвердження або спростування цієї інформації на момент підготовки цього матеріалу Dетектив-Info отримати не вдалося), відповідні "знахідкі" були виявлені в учасників етнічного угруповання міста Павлоград на чолі з так званим "смотрящим" Артуром Матраницьким на прізвисько "Малёля".

(Артур Матраницький)

Вважається, що саме під "дахом" "Малёли" в Павлограді "діяли" достойники на кшталт Руслана Мунтанова та 32-річного громадянина Республіки Азербайджан Первіза Джаббарова на прізвисько "Петя".

(Первіз Джаббаров)

Згідно оперативним зведенням правоохоронців, "Петя" та його брат - 34-річний Бахруз Джаббаров на прізвисько "Боря" (який навесні 2021 року був внесений до переліку так званих кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції РНБО), входять до так званого бойового крила ОЗУ "Цигани".

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин