15.01.2021
Міграційники втретє позбавили українського громадянства злодія в законі "Кащєя". Але суд зупинив це рішення

(Роман Коган/Кащаєв)

24 грудня 2020 року Центральне міжрегіональное управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київській області скасувало рішення ГУ ДМС України в м. Києві, датоване 15 січня 2018 року, про оформлення громадянства України за територіальним походженням щодо 46-річного Романа Когана, який раніше носив прізвище Кащаєв та відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Кащєй"/"Рома Кривой"/"Рома Краснодарський". Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру.

З них випливає, що "міграційники" вже втретє намагаються визнати незаконною процедуру отримання королем злочинного світу паспорту з тризубом. Натомість, як раніше вже зазначалося на сторінках Dетектив-Info, вітчизняні суди принаймні двічі вже ставали на бік "Кащєя" в його суперечках з можновладцями з цього питання.

(Український паспорт "Кащєя")

Згідно поточній версії представників ДМСУ, українське громадянство Кащаєв/Коган, який в грудні 2017 року звернувся із відповідною заявою, набув із порушеннями. Нібито під час здійснення відповідної процедури достойник надав паспорт громадянина держави Ізраїль, який є таким, що видавався іншій особі та є викраденим з 19 травня 2015 року. Тим не менш вітчизняні можновладці "прогавили" цей нюанс, через що постфактум домагаються скасування свого ж рішення.

Нагадаємо, що саме наявність в Когана/Кащаєва українського громадянства призвела до того, що після його затримання на території Польщі на початку 2019 року, в грудні минулого року "злодія в законі", незважаючи на наявність відповідного запиту правоохоронців Російської Федерації, екстрадували саме до нашої держави, де йому було висунуто підозру в шахрайстві (детально про це читайте в розслідуванні Dетектив-Info "Голка Кащєя"). Після цього "Рому Краснодарського" марно намагалися взяти під варту в Києві спочатку в рамках вітчизняного кримінального провадження, а згодом - за екстрадиційним запитом "північного сусіда".

Після того, як ці спроби силовиків виявилися безрезультатними, наприкінці грудня 2020 року "міграційники" скасували своє ж рішення про надання "Кащєю" українського громадянства. У свою чергу, адвокати короля злочинного світу оскаржили такі дії в Окружному адміністративному суді Києва, служителі якого раніше вже ставали на бік короля злочинного світу в аналогічній суперечці. Паралельно захист Когана/Кащаєва звернувся з клопотанням про зупинення рішення ДМСУ до остаточного вирішення його питання.

29 грудня 2020 року суддя ОАСК Любов Маруліна задовольнила цю заяву та постановила негайно надіслати "злодію в законі" та всім особам, яких стосуються заходи забезпечення позову, відповідне рішення.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин