06.06.2021
Міграційники скасували посвідку на проживання в Україні злодію в законі "Рамазу Багдатському"

(Рамаз Цикорідзе)

Головне управління Державної міграційної служби у Львівській області скасувало дозвіл на іміграцію в Україну та посвідку на постійне проживання на території нашої держави 48-річному уродженцю Грузії Рамазу Цикорідзе, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Рамаз Багдатський"/"Рамаз Кутаїський". Відомості про ухвалення відповідного рішення №02-02/-31, датованого 20 квітня 2021 року, містяться в матеріалах судового реєстру.

Згідно із ними, адвокати короля злочинного світу в Львівському окружному адмінсуді домагаються визнання дій можновладців щодо достойника протиправними, а паралельно - висувають вимоги щодо поновлення скасованих рішень.

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, підставою для позбавлення "Рамаза Багдатського" документів, які надавали йому можливість протягом останніх чотирьох років легально перебувати на території України, стало позбавлення його прав опікунства над визнаним недієздатним мешканцем Львівщини Володимиром Сірим (з подробицями застосованого Цикорідзе ноу-хау, що відкрило лазівку для легалізації можна ознайомитися в розслідуванні "Опікун в законі").

Влітку 2020 року представники Управління СБУ у Львівській області та Управління стратегічних розслідувань Нацполіції регіону, а також громадської організації "Рабів до Раю не пускають" звернулися до Буської РДА з заявами, в яких стверджували - "Рамаз Багдатський" "не виконує свої опікунські обов'язки, постійно перебуває за межами Львівської області", а отримання ним опіки над Володимиром Сірим відбулося з порушенням закону.

Через це чиновники ініціювали вимоги щодо звільнення Рамаза Лерійовича від виконання опікунських обов'язків над недієздатним інвалідом. Восени 2020 року відповідне рішення було ухвалено судом першої інстанції, після чого в лютому поточного року встояло в "апеляшці" та набуло чинності.

Наразі розгляд "опікунської справи" Цикорідзе триває в касації, а сам "Рамаз Кутаїський" потрапив до так званого переліку осіб, щодо яких указом президента України від 21 травня 2021 року було введено санкції. У відповідному переліку злодій в законі фігурує під №491.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин