05.08.2020
Малюк-кальянник: 1-й заступник голови СБУ зашкварився на чорному імпорті тютюну в порту Одеси

(Василь Малюк)

Від суботи, 1 серпня 2020 року, на території Одеського порту не вщухає скандал за участю високопосадовців категорії "А" навколо спроби нелегального ввезення на митну територію України контейнеру з тютюном для кальяну. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, все розпочалося з намагань зухвалих молодиків організувати "зелене світло" контейнеру з тютюновою сумішшю для кальяну, імпортером якого виступає зареєстроване в Чорноморську ТОВ "Роял Дюті Фрі".

Коштовний вантаж компанії заявленою вартістю в 28 млн. грн. очікував у черзі на розмитнення, коли зненацька в порту з'явилася група невідомих. Спочатку достойники здійснили передислокацію контейнеру з тютюном на митний склад для іноземних товарів. А після цього взагалі намагалися вивезти вантаж без будь-яких сплат митних платежів, які за попередньої оцінкою мають складати близько 500 тис. дол.

Розгубленому власнику складу "тютюнові рєшали" козиряли, мовляв, це питання вирішено на найвищому рівні та їм безпосередньо "опікується" перший заступник голови СБУ - начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Василь Малюк. Буцімто останньому за "патронат" кальянного вантажу обіцяно 300 тис. дол.

На диво, такі аргументи та прізвища не переконали власника митного складу, що він відмовився допомагати контрабандистам та давати вказівку випускати контейнер.

"Надалі на нього, а також працівників Управління СБУ в Одеській області очікував справжній сюрприз. Друга людина в Службі безпеки, підполковник Малюк особисто почав телефонувати до Південної Пальміри, здійснюючи тиск на підлеглих з вимогою пропустити тютюн для кальяну поза митним контролем. Один з таких дзвінків отримав навіть начальник регіонального управління СБУ Віктор Доровський", - зазначає інсайдер Dетектив-Info.

Додамо, що 37-річний уродженець Житомирщини Василь Малюк був призначений на посаду першого заступника голови СБУ - начальника так званого главку "К" указом президента Володимира Зеленського в березні 2020 року. На цій посаді Василь Васильович разом з іншим заступником Івана Баканова - Олександром Якушевим, відзначився тим, що проігнорував зобов’язання подати електронну декларацію про майновий стан за 2019 рік. Згідно норм законодавства, відповідні документи високопосадовці СБУ мали оприлюднити в відкритому реєстрі НАЗК до 1 червня, однак цього не відбулося й понині.

гарячі новини "Злодія в законі" Мамуку Оніані відпустили на волю 20.10.2020
У пограбуванні на 1 мільйон євро на території Греції звинувачують екс-керівника міліції Маріуполя та його сина 17.10.2020
Ширінька брюк допомогла екс-начальнику поліції Запорізької області скасувати "адмінку" за наслідками його п'яних пригод у Києві 11.10.2020
Авторитетного бізнесмена "Олега Бакінського" потурбували через стрілянину його сина-розбишаки 09.10.2020
Кримінальний авторитет "Кип'яток", якого поранив кілер на Одещині, фігурує в справі про вибухи гранат на подвір'ї директора Ренійського елеватора 06.10.2020
Архів новин