23.06.2020
Лідер балканського наркокартелю "Кавач" оговтався після замаху та домагається легалізації в Україні

(Радоє Звіцер)

37-річний громадянин Чорногорії Радоє Звіцер, що вважається одним із очільників балканського мафіозного клану "Кавач", виписався з київської лікарні, куди потрапив після того, як 26 травня 2020 року в Печерському районі столиці на його життя було скоєно замах. Про це повідомляють чорногорські ЗМІ та підтверджує поінформоване джерело Dетектив-Info.

"Він оклигав, та одужує вдома. Звіцер покинув медичний стаціонар, це 100%", - зазначив співрозмовник автора цих рядків.

Балканські медійники вказують, що після замаху Звіцер з родиною продовжує мешкати на території одного з найпрестижніших житлових комплексів столиці - "Новопечерські липки". У той же час, охорону чорногорця було суттєво посилено (подейкують, що безпекою достойника нині опікуються представники відомчих українських силових структур).

Журналісти додають, що після виписки з лікарні лідер наркокартеля "Кавач" також розпочав процедуру легалізації на українських теренах.

За однією версією, він подав запит на отримання паспорта з тризубом, приклавши до відповідної заяви документи на особу громадянина Молдови Пітера Радуй Зніце, з якими він мешкав у Києві. Згідно іншої трактовки, мова може йти про прохання про надання балканцю посвідки на постійне проживання або визнання Звіцера біженцем.

Нагадаємо, що за підозрою в організації та здійсненні вбивства очільника клану "Кавач" (що протягом шести останніх років веде по всьому світу війну на обопільне знищення з представниками конкуруючого угруповання наркокартеля "Шкаляри"), невдовзі після замаху на Звіцера було викрито групу осіб. Офіційно було заявлено про затримання чотирьох зловмисників- громадян Республіки Чорногорія Стефана Джукіча та Еміла Тузовіца, а також сербів Мілана Бранковича та Петара Йовановича.

Окрім них у справі також фігурували українці, які буцімто допомагали балканським кілерам прибути до України та супроводжували під час втечі з місця злочину.

З цього приводу згадувалися особи старшого сержанта полку поліції особливого призначення "Київ" Ростіслава Чернобрового, а також одного з народних депутатів 8 скликання. Втім, юридичного оголошення їм підозр та і не відбулося й понині.

гарячі новини Печерський суд визнав необґрунтованою підозру екс-заступнику начальника поліції Київщини 24.09.2020
В офісах "Формули смаку" кропивницьких екс-нардепів силовики відшукали 45 мільйонів "чорної готівки" (відео) 23.09.2020
Злодія в законі "Мамуку" зі скандалом та з третьої спроби таки запроторили на два місяці до Миколаївського ПТПІ 21.09.2020
Кривдником Володимира Балуха виявився молодик, якого навесні позбавили прав за "п'яний дуплет" за кермом 18.09.2020
Зі справи про розстріл буковинського авторитета "Пачі" вивели фігуранта, який у суді дав покази проти учасників вбивства 18.09.2020
Архів новин