23.06.2020
Лідер балканського наркокартелю "Кавач" оговтався після замаху та домагається легалізації в Україні

(Радоє Звіцер)

37-річний громадянин Чорногорії Радоє Звіцер, що вважається одним із очільників балканського мафіозного клану "Кавач", виписався з київської лікарні, куди потрапив після того, як 26 травня 2020 року в Печерському районі столиці на його життя було скоєно замах. Про це повідомляють чорногорські ЗМІ та підтверджує поінформоване джерело Dетектив-Info.

"Він оклигав, та одужує вдома. Звіцер покинув медичний стаціонар, це 100%", - зазначив співрозмовник автора цих рядків.

Балканські медійники вказують, що після замаху Звіцер з родиною продовжує мешкати на території одного з найпрестижніших житлових комплексів столиці - "Новопечерські липки". У той же час, охорону чорногорця було суттєво посилено (подейкують, що безпекою достойника нині опікуються представники відомчих українських силових структур).

Журналісти додають, що після виписки з лікарні лідер наркокартеля "Кавач" також розпочав процедуру легалізації на українських теренах.

За однією версією, він подав запит на отримання паспорта з тризубом, приклавши до відповідної заяви документи на особу громадянина Молдови Пітера Радуй Зніце, з якими він мешкав у Києві. Згідно іншої трактовки, мова може йти про прохання про надання балканцю посвідки на постійне проживання або визнання Звіцера біженцем.

Нагадаємо, що за підозрою в організації та здійсненні вбивства очільника клану "Кавач" (що протягом шести останніх років веде по всьому світу війну на обопільне знищення з представниками конкуруючого угруповання наркокартеля "Шкаляри"), невдовзі після замаху на Звіцера було викрито групу осіб. Офіційно було заявлено про затримання чотирьох зловмисників- громадян Республіки Чорногорія Стефана Джукіча та Еміла Тузовіца, а також сербів Мілана Бранковича та Петара Йовановича.

Окрім них у справі також фігурували українці, які буцімто допомагали балканським кілерам прибути до України та супроводжували під час втечі з місця злочину.

З цього приводу згадувалися особи старшого сержанта полку поліції особливого призначення "Київ" Ростіслава Чернобрового, а також одного з народних депутатів 8 скликання. Втім, юридичного оголошення їм підозр та і не відбулося й понині.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин