14.10.2021
Кругообіг "смотрящих" у Київському СІЗО. Кирила повернули за ґрати, "Череп" буде наглядати за "Катькою"?

(Кирило Островський)

11 жовтня 2021 року суддя Печерського райсуду Києва Крістіна Константінова задовольнила клопотання правоохоронців щодо безальтернативного взяття під варту 26-річного Кирила Островського, якого обвинувачують в скоєнні двох злочинів за наслідками резонансного ДТП на бульварі Лесі Українки 24 липня 2018 року, коли під колеса автівки Hummer Кирила прямо на пішохідному переході потрапила, а невдовзі - загинула малолітня дівчина.

Відповідне рішення Островський, що як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, від листопада 2019 року перебував у статусі так званого "смотрящего" за тюрмою №1 в Україні, а на початку жовтня поточного року - сенсаційно звільнився з Лук'янівського СІЗО через вичерпання та непродовження раніше обраного йому запобіжника у вигляді арешту, стримано вислухав у компанії своїх адвокатів та близьких.

Як відомо, в ніч на 5 жовтня 2021 року внаслідок "процесуальної штанги" судів та силовиків "наглядача" за Київським СІЗО випустили з-за грат, де він утримувався 3 роки та 2 місяці.

Але навіть після цього, як стверджує сам Островський, за ним здійснювали цілодобове спостереження правоохоронці. Тим не менш, достойник не спробував накивати п'ятами, а встиг за останні кілька діб з'явитися до суду задля звернення з певними клопотаннями. А окрім цього, якщо вірити адвокатам "смотрящего", від 11 жовтня поточного року - був офіційно прийнятий на роботу.

Втім "трудові звитяги", відсутність будь-яких претензій з боку потерпілої сторони, посилання на сумлінну поведінку Островського постфактум звільнення на волю, а також позиція його захисту щодо некоректної кваліфікації дій Островського, не розтопили серце судді Константінової, в бік якої за наслідками звільнення "смотрящего" за СІЗО лунало чимало критики.

Служитель Феміди проголосила свій вердикт, після чого конвой оперативно вивів Островського у кайданках з зали суду та вивіз до "діда Лук'яна".

Відомо, що після звільнення Кирила на волю, в найбільш відомій українській тюрмі було визначено нового "наглядача", яким випало стало Івану Сірко на прізвисько "Серьога Череп", якому правоохоронці закидають скоєння злочинів, пов'язаних з викраденням автівок. Подейкують, що раніше "Череп" виступав так званим наглядачем від представників найвищої касти кримінального світу за найстарішим корпусом Лук'янівського СІЗО - "Катєнькою"

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин