22.05.2022
Кримінального авторитета Вахіда Талібова видворили з України до Румунії

(Вахід Талібов)

У п'ятницю, 20 травня 2022 року, співробітники Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Нацполіції спільно з обласним управлінням ДМСУ здійснили видворення за межі України 44-річного кримінального авторитета, громадянина Грузії Вахіда Талібова. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним звітом правоохоронців.

У ДСР відзначили, що Талібов "представляв в Україні інтереси впливових у злочинному світі російських і грузинських "злодіїв в законі". Його депортацію було здійснено за новою процедурою, коли ініцатором відповідного подання із встановлення заборони в'їзду упродовж 3 років на територію нашої держави виступав підрозділ стратегічних розслідувань Нацполіції, про запровадження якого раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info.

Як вважається, Вахід Сейфадділ-Огли, якого в 2021 році під №674 було внесено до санкційного списку кримінальних елементів РНБО, залишив територію України в напрямку Румунії через пункт пропуску "Орлівка" ввечері 20 травня.

Зауважимо, що поточне видворення Талібова - далеко не перша спроба вітчизняних можновладців "викинути" достойника з України. Як вважається, вперше до фокусу уваги правоохоронців авторитет зі спеціалізацією крадія потрапив ще наприкінці 2000-х років на Донеччині. Після цього його неодноразово притягали до відповідальності, а в грудні 2018 року - затримували в Херсоні на так званій "сходці" кримінальних авторитетів Миколаївської та Херсонської областей.

Серед останніх широко відомих кримінальних звитяг авторитета - вироки за крадіжки (ч.2 та ч.3 ст.185 КК України) на Миколаївщині та незаконний перетин кордону (ч.1 ст.332-2 КК України) в порушення встановленої відносно нього ще на початку 2019 року заборони в'їзду на територію України. Тоді свій вчинок Талібов пояснював тим, що у нього в Миколаєві мешкає дружина і малолітня дитина, з якими він нібито хотів проживати.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин