23.08.2021
Компаньйон злодія в законі "Умки" та п'ятий президент України помолилися разом зі Вселенським Патріархом у Києві

(Олександр Петровський та Богдан Гулямов разом із Варфоломієм та Епіфанієм)

У суботу, 21 серпня 2021 року, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній помолився разом з Його Всесвятістю Вселенським Патріархом Варфоломієм за вечірнім богослужінням у столичній Андріївській церкві. Про це повідомляє прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) та офіційний сайт партії "Європейська Солідарність".

(Зліва направо - Петро Порошенко, Ростислав Павленко, Олександр Петровський, Богдан Гулямов)

Тут зауважили, що під час відправи підносили молитви також члени офіційної делегації Вселенського Патріархату, ієрархи Православної Церкви України, п'ятий Президент України Петро Порошенко, Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні Васіліос Борновас та інші поважні особи.

Опісля Патріарх Варфоломій оглянув приміщення Ставропігії, які знаходяться в стилобаті Андріївської церкви, а також - поспілкувався з окремими гостями заходу.

Як випливає з оприлюднених фотографій, серед цих учасників поважного зібрання, чиї прізвища не згадувалися в прес-звітах церковних ієрархів та політсили Порошенка, перебували 51-річний протоієрей Православної церкви України, президент БК "Будівельник" Богдан Гулямов та 49-річний президент благодійного фонду "Солідарність" Олександр Петровський, що раніше через суд марно намагався заборонити називати його кримінальним авторитетом на прізвисько "Нарік".

Про побожність яскравого представника "дніпровського клану" Петровського - давнього знайомого та бізнес-партнера підозрюваного в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 48-річного Сергія Олійника, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Умка", наявно чимало згадок в мережі Інтернет.

Саме фундатор благодійного фонду "Солідарність" вважається меценатом, на чиї кошти було відбудовано будівлю Дніпровської єпархії, куди разом із п'ятим президентом Петром Порошенко здійснив свій перший візит предстоятель ПЦУ Епіфаній в грудні 2018 року.

Окрім цього подейкували, що "Нарік" суттєво долучився до процесу позитивного вирішення питання з надання Томосу з боку Вселенської патріархії для Православної Церкви України. На початку січня 2019 року Петровський та Гулямов в компанії голови Верховної Ради 8 скликання Андрія Парубія "засвітилися" на історичному знимку в турецькому Стамбулі, де Православній Церкві в Україні було надано автокефалію.

гарячі новини У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Злодій в законі "Міша Лужнецький" домагається юридичного визнання факту, що він не становить загрозу нацбезпеці України 07.09.2021
У останню ніч перед загибеллю керівник "Білоруського дому в Україні" передивлявся контент суїцидального характеру 06.09.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" отримав відкоша в зазіханнях на чергову індульгенцію від екстрадиції та видворення 26.08.2021
Архів новин