05.08.2020
Колишній смотрящий за Запоріжжям "Анісім" викупив усі місця в платній камері місцевого СІЗО

(Євген Анісімов)

45-річний Євген Анісімов, якого ЗМІ за часів президентства Віктора Януковича охрестили так званим "смотрящим" за Запорізьким регіоном на прізвисько "Анісім", оптом викупив усі місця в платній камері місцевого слідчого ізолятору. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

"Він наодинці облаштувався в камері №56, де збільшена норма площі, окремий туалет, є телевізор, мікрохвильова піч. Це мінімальний набір необхідних побутових умов, але порівняно з тим, як живуть інші арештанти, це вважається VIP-сегментом", - зазначив наш співрозмовник.

Запровадження платних камер в українських СІЗО - ініціатива міністра юстиції Дениса Малюськи, який періодично викладає в Facebook звіти про початок надання такої послуги в кожній установі. 31 травня 2020 року Малюська звітував про відкриття "апартаментів підвищеного рівня комфорту" в Запоріжжі, та презентував відповідний прайс.

Згідно із ним, доба перебування арештанта в VIP-ізоляторі регіону коштує 570 грн., тиждень - 1990 грн., а за місяць перебування доведеться сплатити 3410 грн.

Анісімов, як зазначає інсайдер Dетектив-Info, зацікавився нововведенням, та офіційно придбав усі місця в камері підвищеного комфорту.

Перша публічна згадка про ноу-хау запорізького арештанта припадає на звіт Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. 31 липня 2020 року на сайті омбудсмена виклали результати моніторингового візиту до установи, в якому наголошується: "31 травня 2020 року в Запорізькому СІЗО запроваджено експериментальний проєкт з облаштування та функціонування камери з покращеними умовами, до якої в’язні можуть потрапити, сплативши 3410 гривень на місяць. Проте, скористатись цією послугою в’язні СІЗО не зможуть, бо усі три місця в цій камері оплатила одна особа".

Як раніше повідомляв Dетектив-Info, Євгена Анісімова, що протягом останніх років перебував у розшуку Інтерполу, спецпризнаценці затримали в київському торгівельному центрі "Атмосфера" 16 лютого 2020 року.

Після цього достойника було доставлено до Запоріжжя та взято під варту. "Анісіму" та його поплічникам висунуто обвинувачення в створенні злочинного угруповання (ч.1 ст.255 КК України), заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищец (ч.5 ст.191 КК України), відмиванні коштів (ч.3 ст.289 КК України), вимаганні (ч.2 та ч.4 ст.189 КК України), а також незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України).

гарячі новини Суд продовжив термін розслідування справи про підрив на Львівщині авторитетного бізнесмена "Бульби" 18.01.2022
Вбивство у більярдному клубі Одеси: суд відправив у СІЗО кілера, що помстився за смерть злодія в законі "Лоту Гулі" 05.01.2022
У справі про розстріл під судом в Києві грузинського авторитета Маланія оголосили в розшук двох його співвітчизників 29.12.2021
Злодію в законі "Принцу" скасували вирок з посиланням на доктрину "плодів отруйного дерева" 22.12.2021
На померлого авторитета "Князя" записали чотири замовних вбивства в Харкові 14.12.2021
Архів новин