12.08.2020
Колишній начальник Запорізького главку поліції через суд Дніпра хоче обнулити "адмінку" щодо його п'яних витівок в столиці

(Олег Золотоноша)

39-річний екс-начальник ГУНП в Запорізькій області, полковник Олег Золотоноша, якого в середині липня поточного року було затримано столичними правоохоронцями напідпитку, домагається скасування складеної за результатами скандального інциденту постанови. Відповідні відомості містяться в матеріалах судового реєстру.

З них випливає, що 29 липня 2020 року Золотоноша звернувся з позовом до Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області, де вимагає скасування постанови АПО18 №774621. Йдеться про "адмінку", складену за результатами пригод полковника в Києві ввечері 15 липня 2020 року.

Тоді, як зазначалося на сторінках Dетектив-Info, Золотоношу з явними ознаками алкогольного сп'яніння зупинили, коли він пересувався столичними вулицями. Достойника доправили до відділення поліції, на його руки надягали кайданки, а сам він "сповідувався" патрульним щодо своєї долі.

Вочевидь, палка промова Золотоноші не справила враження на "копів", які зафіксували в діях Олега Вікторовича адміністративне правопорушення. Два тижні потому полковник вирішив оскаржити дії патрульних, та звернувся до суду Дніпра, де пройшла значна частина його кар'єри. Відпочатку служителі Феміди залишили позов Золотоноші без руху, оскільки той не сплатив судовий збір.

Невдовзі достойник "виправився", наразі розгляд його скарги призначено в Дніпропетровському райсуді на 16:30 3 вересня 2020 року. Відповідачем з боку "патрульки" по справі виступає сержант Тетяна Скалацька.

(Тетяна Скалацька)

Навесні 2020 року в поліції повідомляли, що Скалацька разом з напарником Владиславом Хізяком врятували 18-річну дівчину, яка через негаразди в особистому житті хотіла вкоротити собі віку на мосту Метро.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин