20.09.2021
"Кінську справу" авторитета "Жаби" з оточення злодія в законі "Льори Сумського" скерували до суду

(Сергій Семенченко)

Ковпаківський районний суд міста Суми призначив на 24 вересня 2021 підготовче засідання в справі за обвинуваченням в поширенні злочинного впливу (ч.1 ст.255-1 КК України) та примушуванні до виконання цивільно-правових зобов'язань (ч.1 ст.355 КК України) 64-річного кримінального авторитета Сергія Семенченка на прізвисько "Жаба". Відомості про це містяться на порталі "Судова влада" та підтверджуються офіційними повідомленнями правоохоронців.

Зокрема, 17 вересня 2021 року в Департаменті стратегічних розслідувань Нацполіції та Сумській обласній прокуратурі звітували про затверджено та направлення до суду обвинувального акту стосовно достойника з оточення так званого "злодія в законі" Сергія Лисенко ("Льора Сумський") - кримінального авторитета "Жаби".

Згідно версії слідства, саме до "Жаби"/Семенченка буцімто звернувся сумський пенсіонер Микола Островерхов, аби той допоміг йому вирішити конфліктну ситуацію з приводу невдалого обміну коней з Людмилою Бізяєвою.

Мовляв, влітку минулого року після отримання нового коня, Островерхов почав домагатися анулювання угоди та повернення сплачених грошей, оскільки нова кобила не їздить в повозці. Але оскільки Бізяєва катерично відмовлялася здійснювати "зворотній чейндж", пенсіонер звернувся по допомогу у вирішенні питання до свого знайомого кримінального авторитета.

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, саме за наслідками цієї кримінально-гумористичної історії відносно Миколи Островерхова в лютому 2021 року було винесено перший в історії України обвинувальний вирок за нормами так званого "антизлодійського закону". За звернення за застосуванням злочинного впливу (ч.1 ст.255-3 КК України) чоловіку призначили покарання у вигляді позбавлення волі на три роки без конфіскації майна з випробувальним терміном на 12 місяців.

(Микола Островерхов)

Наприкінці березня 2021 року про підозру в цій справі було оголошено Сергію Семенченко. Авторитет "Жаба" на дві доби опинився за ґратами, звідки вийшов на волю після сплати застави в розмірі 181,6 тис. грн.

(Сергій Семенченко)

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин