06.02.2020
Кілером Димента виявився вбивця "Тайсона"

Міський голова Харківа Геннадій Кернес підтвердив інформацію, вперше оприлюднену Dетектив-Info восени минулого року щодо причетності раніше засуженого за спробу вбивства уродженця міста Горлівка Донецької області Олексія Титова до кількох резонансних злочинів, що на протязі останніх років розбурхують першу столицю України.

Зокрема, в оприлюдненому 6 лютого 2020 року інтерв'ю YouTube-каналу "Ходять чутки", Кернес повідомив: саме загиблого через вибух гранати Титова, який счинив стрілянину в Харкові 25 жовтня 2019 році, внаслідок чого дістав поранення Георгій Ісаков (відомий у кримінальному середовищі як "Боксер" або "Жорік") та загинув Володимир Борох на прізвисько "Тайсон", експертиза визначила у якості кілера близького друга Геннадія Адольфовича - Юрія Димента.

Юрій Димент і Геннадій Кернес

"Друг міг (Димент - Ред.) загинув на кладовищі, коли прийшов до могили матері. Його застрелили - у спину, а згодом в голову..., - зазначив Кернес. - Справа в тому, що нещодавно в Харкові загинув кілер, який счинив стрілянину посеред дня на вулиці Клочківській біля магазину "Восторг". Коли у нього (Титова - Ред.) взяли ДНК, вона співпала на 100% з тим кілером, який вбив мого друга".


Кернес розповідає про вбивство Димента з 37:00

Нагадаємо, що одного із найближчих соратників Кернеса - Юрія Димента застрелили 26 лютого 2016 року на кладовищі у Харкові. Що стосується Олексія Титова, то він загинув 25 жовтня 2019 після стрілянини з членами угруповання "Боксера" внаслідок вибуху гранати. Вважається, що Титов виступав штатним кілером, на рахунку якого чимало замахів та замовних вбивств, що на протязі останніх років були скоєні в Харкові.

Детальніше з подробицями історії цього "кривавого полювання" за участю можновладців, кримінальних авторитетів і правоохоронців можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info.

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин