27.05.2020
Кілерів з "Новопечерських Липок" схопили в Одесі

У середу, 27 травня 2020 року на в'їзді до Одеси співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції здійснили затримання групи чоловіків, які напередодні в самісінькому центрі української столиці здійснили збройний напад на 37-річного громадянина Чорногорії Пітера Радуй Звіце. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, мова йде про чотирьох осіб - двох безпосередніх кілерів, а також ще парочки їх пособників.

Інформацію про затримання підозрюваних, які намагалися чинити опір, офіційно підтверджують і в Нацполіції. Згідно їх відомостям, в Південій Пальмірі "запакували" іноземців - це громадяни Чорногорії, Македонії та Сербії, причому один з цих достойників перебуває в міжнародному розшуку за замовне вбивство. До України вони прибули на початку травня поточного року задля планування вбивства Зніце, "який знаходиться в міжнародному розшуку та є одним із лідерів та організатором наркокартелю, члени якого постачають наркотики на територію більшості європейських країн".

"Основними версіями замаху на вбивство стала злочинна діяльність потерпілого, можливий перерозподіл сфер впливу у самій організації, а також між балканськими злочинними кланами, що контролюють наркотрафік", - повідомив з цього приводу Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, замах на балканця (тамошні ЗМІ називають Звіце одним з лідерів потужного наркокартеля "Кавач", що походить від міста Котор та останніми роками ворогує з ОЗУ "Шкаляри"), було скоєно ввечері вівторка, 26 травня 2020 року.

Біля будинку №15 по вулиці Драгомирова на території престижного ЖК "Новопечерські Липки", де разом з братом та дітьми проживає Звіце, на громадянина Чорногорії вичікували двоє чоловіків у спортивному одязі. Під час замаху вони здійснили щонайменше сім пострілів з двох видів зброї. П'ять куль попали в груди потерпілого, якого було негайно госпіталізовано до лікарні.

(Пітер Радуй Звіце)

Надалі кілери втекли з місця скоєння злочину, попередньо здійснивши біля будинку №5 по вулиці Драгомирова підпал автомобіля "Smart". Під час спроби знищити транспортний засіб один з нападників через необережність отримав опіки.

Втім, ці травми не призвели до суттєвої зміни планів зловмисників: вони пересіли в іншу автівку, на якій змогли покинути Київ, та, зрештою, були затримані за майже 500 кілометрів від столиці.

Правоохоронці виклали відео, як проходила операція з затримання групи іноземних кілерів за замах на вбивство Звіце

У свою чергу, в розпорядженні Dетектив-Info опинилися фотографії затриманих зловмисників, що намагалися застрелити в центрі Києва лідера наркокартеля "Кавач" Звіце.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин