14.02.2020
Кілер з двома паспортами: Dетектив-Info публікує фото вбивці пластичного хірурга в Києві

14 лютого 2020 року Національна поліція повідомила про затримання підозрюваних у скоєнні вбивства керівника клініки DMK Ukraine, пластичного хірурга Андрія Сотника, що мало місце десять днів тому на вулиці Саксаганського в Києві. Згідно із інформацією столичного главку, "копи" провели провели затримання двох осіб.

(Андрій Сотник)

Зокрема, в аеропорту Одеси вони схопили громадянина іноземної держави, якого підозрюють безпосередньо у розстрілі Сотника.

"Поліцейські Києва спільно з прикордонниками затримали в аеропорту Одеси підозрюваного у вбивстві пластичного хірурга, вчиненого в столиці 2 лютого. Він - громадянин іноземної держави, після скоєння вбивства переховувався і намагався залишити територію України", - повідомив начальник ГУ Нацполіції України в Києві Андрій Крищенко.

Окрім того, поліція звітує й про затримання на території міста Києва у ході проведення спецоперації за участю співробітників спецпідрозділу КОРД й спільника стрільця, що допомагав проводити стеження за лікарем.

Правоохоронці офіційно не розголошують відомості щодо персоналій цих чоловіків. У коментарі "Українській правді" Крищенко лише уточнив, що затриманий кілер – це громадянин Киргизстану (за інформацією видання цей чоловік відвідував мечеть в Києві на вілиці Дегтярівській, неподалік якої наприкінці кінці січня поліція та міграційна проводила рейд із виявлення нелегальних мігрантів.)

Dетектив-info вдалося встановити, кого саме мав на увазі керманич столичного главку. Редакція публікує ексклюзивні фото цього чоловіка.

(Вирогідний вбивця пластичного хірурга)

За інформацією нашого джерела, мова йде про особу, у якої при собі було вилучено паспорт на ім'я 37-річного Махаматякуба Маматкодірова.

Втім, чи дійсно цей чоловік є киргизом, встановить слідство. Річ в тім, що у чоловіка додатково було виявлено паспорт громадянина Російської Федерації на особу уродженця міста Баку Каміля Караєва.

Що ж стосується вирогідного спільника кілера, затриманого в Києві, то у нього виявлено документ на особу уродженця міста Грозний, громадянина РФ Рустама Куркаєва.

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин