14.02.2020
Кілер з двома паспортами: Dетектив-Info публікує фото вбивці пластичного хірурга в Києві

14 лютого 2020 року Національна поліція повідомила про затримання підозрюваних у скоєнні вбивства керівника клініки DMK Ukraine, пластичного хірурга Андрія Сотника, що мало місце десять днів тому на вулиці Саксаганського в Києві. Згідно із інформацією столичного главку, "копи" провели провели затримання двох осіб.

(Андрій Сотник)

Зокрема, в аеропорту Одеси вони схопили громадянина іноземної держави, якого підозрюють безпосередньо у розстрілі Сотника.

"Поліцейські Києва спільно з прикордонниками затримали в аеропорту Одеси підозрюваного у вбивстві пластичного хірурга, вчиненого в столиці 2 лютого. Він - громадянин іноземної держави, після скоєння вбивства переховувався і намагався залишити територію України", - повідомив начальник ГУ Нацполіції України в Києві Андрій Крищенко.

Окрім того, поліція звітує й про затримання на території міста Києва у ході проведення спецоперації за участю співробітників спецпідрозділу КОРД й спільника стрільця, що допомагав проводити стеження за лікарем.

Правоохоронці офіційно не розголошують відомості щодо персоналій цих чоловіків. У коментарі "Українській правді" Крищенко лише уточнив, що затриманий кілер – це громадянин Киргизстану (за інформацією видання цей чоловік відвідував мечеть в Києві на вілиці Дегтярівській, неподалік якої наприкінці кінці січня поліція та міграційна проводила рейд із виявлення нелегальних мігрантів.)

Dетектив-info вдалося встановити, кого саме мав на увазі керманич столичного главку. Редакція публікує ексклюзивні фото цього чоловіка.

(Вирогідний вбивця пластичного хірурга)

За інформацією нашого джерела, мова йде про особу, у якої при собі було вилучено паспорт на ім'я 37-річного Махаматякуба Маматкодірова.

Втім, чи дійсно цей чоловік є киргизом, встановить слідство. Річ в тім, що у чоловіка додатково було виявлено паспорт громадянина Російської Федерації на особу уродженця міста Баку Каміля Караєва.

Що ж стосується вирогідного спільника кілера, затриманого в Києві, то у нього виявлено документ на особу уродженця міста Грозний, громадянина РФ Рустама Куркаєва.

гарячі новини У Києві затримали (і відпустили) кримінального авторитета "Батуру" 17.05.2022
Обвинуваченого у вбивстві "смотрящего" за Маріуполем разом із його "опікуном" вивезли до Донецька 12.05.2022
На Івано-Франківщині затримали злодія в законі Мамуку Оніані 11.05.2022
Топ-правоохоронці Чорногорії "зливали" інформацію балканському наркокартелю "Кавач", лідера якого намагалися вбити в Києві 05.05.2022
Російського злодія в законі "Вітю Пана" вклали обличчям у підлогу в компанії двох курських авторитетів 29.04.2022
Архів новин