16.06.2022
Злодія в законі "Камо Московського" привітали з ювілеєм, продовживши строк тримання під вартою

(Камо Єгіазаров)

Ріпкинський районний суд Чернігівської області продовжив до 16 серпня 2022 року включно термін безальтернативного тримання під вартою в ДУ "Новгород-Сіверська УВП №31" обвинуваченого в розповсюдженні наркотиків (ч.1, ч.2 ст.307 КК України) та поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 60-річного уродженця Тбілісі, особи без громадянства Камо Єгіазарова, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський". Відповідне рішення 16 червня поточного року ухвалила служитель Феміди Ольга Павленко.

Таким чином суд своєрідно "привітав" достойника, який напередодні (15 червня) відзначив свій ювілей. А найголовніше - врегулював питання запобіжного заходу достойнику, що раніше сплив 26 квітня та не був продовжений судом.

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, за добу до початку широкомасштабної військової агресії армії РФ - 22 лютого, Ріпкинський палац правосуддя продовжив запобіжний захід Єгіазарову на два місяці. Після цього значна частина Чернігівщини опинилася в окупації, через що справу "Камо Московського" планували скерувати до Згурівського суду, однак зрештою цього так і не сталося.

На тлі цієї юридичної прогалини король злочинного світу, незважаючи на вичерпання ще 26 квітня строку визначеного судом "запобіжника", продовжував перебувати під вартою. Аби врегулювати це питання суддя Павленко послалась на ч.6 ст.615 КПК України, яка передбачає: "у разі закінчення строку дії ухвали суду про тримання під вартою та неможливості розгляду судом питання про продовження строку тримання під вартою в установленому цим Кодексом порядку обраний запобіжний захід у вигляді тримання під вартою вважається продовженим до вирішення відповідного питання судом, але не більше ніж на два місяці".

Як би там не було, від сьогодні "злодій в законі" знаходиться за гратами за рішенням суду. Достойнику інкримінується побудова "кримінального царства" на теренах Чернігівського ПТПІ та збут наркотиків, розгляд його історії по суті триває з літа 2021 року. Сам "Камо Московський" провину в інкримінованих йому звитягах відкидає.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин