13.06.2022
Ймовірний кілер з "Очеретяного кота" вийшов на волю під заставу

(Михайло Зотов)

У п'ятницю, 10 червня 2022 року, стіни Київського СІЗО після майже півторарічного перебування в так званій тюрмі №1 України залишив 31-річний уродженець Євпаторії Михайло Зотов, якого обвинувачують у скоєнні в грудні 2019 року умисного вбивства з корисливих мотивів 41-річного громадянина України Фелікса Бахвалова (п.6 ч.2 ст.115 КК України), незаконному обігу зброї (ч.1 ст.263 КК України), використанні спеціальних технічних засобів (ч.1 ст.359 КК України) та умисному підпалі майна (ч.2 ст.194 КК України). Про це повідомили два не пов'язані між собою поінформовані співрозмовники Dетектив-Info, аналогічну інформацію того ж дня оприлюднив телеграм-канал Київ Оперативний.

У понеділок, 13 червня 2022 року, журналіст Dетектив-Info особисто переконався у звільненні Зотова на волю, відвідавши судове засідання в справі за його обвинуваченням в Дніпровському райсуді столиці. Михайло Мовлайович з'явився у палаці Феміди з електронним засобом контролю в супроводі своїх захисників.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: Зотову закидають, що саме він виступав кілером, який 23 грудня 2019 року дюжиною пострілів з двох пістолетів впритул розстріляв Фелікса Бахвалова на парковці закладу "Очеретяний кіт" в столичному Гідропарку. Згідно фабули справи (яку пов'язують з конфліктом двох потужних кримінальних угруповань), кілер ретельно готувався до "страти" жертви та намагався накивати п'ятами за кордон, аби уникнути відповідальності. У свою чергу, сторона Зотова претензії правоохоронців на його адресу рішуче відкидає та називає його історію інспірованою опонентами.

Як би там не було, але ще в лютому 2021 року Михайла Зотова екстрадували до України з Туреччини, після чого історія ймовірного кілера з "Очеретяного кота" перейшла до судової площини в українському форматі. Під час відповідного процесуального двобою захисники молодика домагалися пом'якшення запобіжного заходу, а правоохоронці - апелювали до необхідності його безальтернативного тримання під вартою.

Проміжним фіналом цієї саги, як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, стало ухвалене в липні 2021 року рішення про повернення обвинувального акту відносно Зотова. Одночасно із цим, служителі Феміди ще тоді передбачили можливість звільнення достойника на волю під заставу в розмірі 10 млн. грн.

Як випливає з матеріалів судового реєстру, у вересні 2021 року справу про вбивство в "Очеретяному коті" з другої спроби було призначено до розгляду по суті, а розмір застави для обвинуваченого - скореговано до 9 млн. грн. Влітку поточного року відповідні кошти було внесено, після чого Михайла Зотова звільнили з-під варти. Розгляд його справи по суті триває.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин