18.12.2019
ГШР зайшла в СІЗО Кропивницького. "Смотрящего" Мартиросяна вивезли до ІТТ

У середу, 18 грудня 2019 року, співробітники Державної кримінально-виконавчої служби спільно з Національною гвардією, Національною поліцією та працівниками Державної служби з надзвичайних ситуацій провели спеціальні заходи із забезпечення правопорядку в СІЗО №14 міста Кропивницький Кіровоградської області. Про результати рейду повідомив на своїй сторінці в Facebook начальник Адміністрації ДКВСУ Василь Коробко.

"Ситуація під повним контролем адміністрації ізолятору", - підкреслив він та виклав серію фото, зроблених під час "шмону" в установі.

За словами Коробка, в камерах правоохоронці провели обшуки та вилучили в арештантів заборонені речі. Станом на ранок 18 грудня всі утримувані перебувають у своїх камерах.

Окремо Коробко зупнився на долі ініціаторів "заколоту" в слідчому ізоляторі - Арсена Мартиросяна та його поплічників.

"Що стосується групи осіб, яка намагалась дестабілізувати обстановку в СІЗО: вони ізольовані від інших арештованих, з ними ведуться слідчі дії. Так званого "смотрящого" за установою, ув’язненого М. передано Національній поліції. Дякую всім правоохоронцям, які відновили порядок та законність у Кропивницькому СІЗО: ви спрацювали чітко, злагоджено та професійно", - резюмував керманич Адміністрації ДКВСУ.

Наразі у державній установі "Кропивницький слідчий ізолятор" запроваджено особливий режим. Детальніше про надзвичайну ситуацію, всі версії та обставини заворушень, які мали місце в СІЗО №14 Кропивницького від понеділка, 16 грудня 2019 року, читайте в матеріалі Dетектив-Info.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин