17.11.2020
Головному бухгалтеру "Південмашу" оголосили підозру в ухиленні від сплати ЄСВ

Податковою міліцією Офісу великих платників податків ДФС за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру в ухиленні від сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в особливо великому розмірі (ч.3 ст.212-1 КК України) головному бухгалтеру ДП "ВО "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" ("Південмаш") Ірині Березці. Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується матеріалами судового реєстру, а також офіційними повідомленнями фіскалів і Різницької.

 

Згідно із ними, в рамках розслідування кримінальних проваджень щодо невиплати заробітної плати працівникам провідного підприємства України в ракетно-космічній галузі, силовики виявили несплату ЄСВ за лютий - липень 2018 року.

Вжитими заходами забезпечено надходження до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування несплачених внесків на суму понад 90 млн. грн. з урахуванням штрафних санкцій та пені.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин