20.05.2021
Форсування Дніпра: силовики затримали злодіїв в законі "Умку" та "Лашу Свана"

(Сергій Олійник та Лаша Джачвліані)

У ніч з середи на четвер, 20 травня 2021 року, співробітники Головного слідчого управління Нацполіції за оперативного супроводу працівників Департаменту стратегічних розслідувань НПУ та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурор здійснили затримання в місті Дніпро 48-річного громадянина України Сергія Олійника та його однолітка Лаші Джачвліані, які відомі в статусі так званих "злодіїв в законі" на прізвиська "Умка" та "Лаша Сван"/"Лаша Очамчирський" відповідно. Про це звітує Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція.

Правоохоронці наголосили, що королям кримінального світу, чий вплив розповсюджувався на території Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Запорізької та частини Західного регіону, висунуто підозру в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України).

(Затримання Лаші Джачвліані)

З оприлюднених фото та повідомлень силовиків випливає: "Умку" "загорнули" в аеропорту Дніпра, а "Лашу Свана" - вклали обляччям на підлогу прямо в готелі.

(Затримання Сергія Олійника)

(Обшук в будинку "Умки")

Можновладці наголошують - викриття та припинення діяльності Джачвліані та Олійника відбувалося в рамках другого етапу спецоперації правоохоронців, яка тривала близько року.

Нагадаємо, що під час першої фази, що відбувалася на початку квітня поточного року, правоохоронці повідомили про затримання учасників та ідеологів злочинного угруповання на чолі з так званим "положенцем" від Олійника, 62-річним Юрієм Середенко на прізвисько "Юра Донецький" (з деталями його історії можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Справи сімейні "людей хороших"). Саме прізвище Середенко "червоною лінією" проходить у другому в історії нашої держави вироку, винесеному на початку травня 2021 року судом за нормами так званого "антизлодійського закону".

гарячі новини "Смотрящий" за Лук'янівським СІЗО вийшов на волю 05.10.2021
У Дніпрі "спакували" підозрюваних у розстрілі чоловіка трирічної давнини. Вбивство пов'язують із конфліктом між членами "ОЗУ Кошляка" 01.10.2021
У центрі Черкас кілери в формі СБУ застрелили авторитета Михайла Козлова 22.09.2021
Адвоката, яку підозрюють в дотичності до афери зі "злодійським общаком" вагою $400 тисяч, звільнили з-під варти в залі суду 21.09.2021
Dетектив-Info публікує причину смерті та фото з місця загибелі судді Печерського суду Києва Віталія Писанця 14.09.2021
Архів новин