20.05.2021
Форсування Дніпра: силовики затримали злодіїв в законі "Умку" та "Лашу Свана"

(Сергій Олійник та Лаша Джачвліані)

У ніч з середи на четвер, 20 травня 2021 року, співробітники Головного слідчого управління Нацполіції за оперативного супроводу працівників Департаменту стратегічних розслідувань НПУ та процесуального керівництва Офісу Генерального прокурор здійснили затримання в місті Дніпро 48-річного громадянина України Сергія Олійника та його однолітка Лаші Джачвліані, які відомі в статусі так званих "злодіїв в законі" на прізвиська "Умка" та "Лаша Сван"/"Лаша Очамчирський" відповідно. Про це звітує Міністерство внутрішніх справ України та Національна поліція.

Правоохоронці наголосили, що королям кримінального світу, чий вплив розповсюджувався на території Дніпропетровської, Одеської, Миколаївської, Запорізької та частини Західного регіону, висунуто підозру в поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України).

(Затримання Лаші Джачвліані)

З оприлюднених фото та повідомлень силовиків випливає: "Умку" "загорнули" в аеропорту Дніпра, а "Лашу Свана" - вклали обляччям на підлогу прямо в готелі.

(Затримання Сергія Олійника)

(Обшук в будинку "Умки")

Можновладці наголошують - викриття та припинення діяльності Джачвліані та Олійника відбувалося в рамках другого етапу спецоперації правоохоронців, яка тривала близько року.

Нагадаємо, що під час першої фази, що відбувалася на початку квітня поточного року, правоохоронці повідомили про затримання учасників та ідеологів злочинного угруповання на чолі з так званим "положенцем" від Олійника, 62-річним Юрієм Середенко на прізвисько "Юра Донецький" (з деталями його історії можна ознайомитися в розслідуванні Dетектив-Info "Справи сімейні "людей хороших"). Саме прізвище Середенко "червоною лінією" проходить у другому в історії нашої держави вироку, винесеному на початку травня 2021 року судом за нормами так званого "антизлодійського закону".

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин