24.12.2021
"Это я с вором говорю, да?". У справі злодія в законі "Камо Московського" досліджують протоколи НСРД

(Камо Єгіазаров)

Ріпкинський районний суд Чернігівської області продовжив до 25 лютого 2022 року включно термін безальтернативного тримання під вартою в ДУ "Новгород-Сіверська УВП №31" обвинуваченого в розповсюдженні наркотиків (ч.1, ч.2 ст.307 КК України) та поширенні злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) 59-річного уродженця Тбілісі, особи без громадянства Камо Єгіазарова, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Камо Московський". Відповідне рішення 24 грудня поточного року ухвалила служитель Феміди Ольга Павленко.

Йдеться про кримінальну історію звитяг, що інкримінуються під час перебування кримінального генерала на території Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства (ПТПІ), де достойник утримувався протягом 2020-2021 років.

Влітку поточного року справу Єгіазарова скерували до суду. Камо Аршаковичу, що має за плечима понад 30 років "тюремного стажу", випало стати першим представником найвищої касти злочинної ієрархії, якого судять в Україні за нормами так званого "антизлодійського закону".

Як раніше зазначалося на сторінках Dетектив-Info, під час підготовчого засідання "Камо Московський" заявив, що не визнає провину в інкримінованих йому злочинах.

Згідно ж версії правоохоронців, які близько року документували звитяги Єгіазарова, "злодій в законі" спробував створити власне "царство" в Чернігівському депортаційному центрі, а паралельно - виступав "третейським суддею" у вирішенні конфліктних ситуацій, що виникали поміж представниками кримінального цеху.

Зауважимо, що більшість розмов, стенограми яких вже були зачитані в суді, стосуються геть іншого питання. Ймовірно, йдеться про декілька епізодів передачі в ПТПІ наркотичних засобів для "Камо Московського", що були сховані в меді, лаваші тощо. Відповідні питання Єгіазаров обговорював з Артуром Аванесяном, якого "злодій в законі" здебільшого називав "братом", а суду охарактеризував як свого сина.

Що ж стосується дотичності "Камо Московського" до розв'язання суперечок між поважними достойниками, то НСРД виявили висловлювання невдоволення з його боку діями такого собі Заура, а також обговорення розподілу грошових коштів серед авторитетів, які наприкінці 2020 року опинилися за гратами в Київському СІЗО.

Підтвердженням приналежності Єгіазарова до статусу "злодія в законі" силовики заявляють розмову, що відбулася за його участю наприкінці жовтня 2020 року. Тоді на телефон Камо Аршаковича подзвонив такий собі Заза, і в них відбулася нетривала розмова наступного змісту:

– Єгіазаров: Алё!
– Заза: Алё, вечер добрый!
– Єгіазаров: Добрый...
– Заза: Это я с "Камо Московским" говорю? Да? С вором?
– Єгіазаров: Да, а кто это?
– Заза: Это Заза...
– Єгіазаров: Заза?
– Заза: Заза. Я вместе с Сулейманом тебе звонил...
– Єгіазаров: Да, помню...
– Заза: Что, как ты?
– Єгіазаров: Я потихоньку, все по-старому
– Заза: Что тебе говорят?
– Єгіазаров: Не знаю, делают вроде.
– Заза: Не собираются отпускать?
– Єгіазаров: @#$ [нет].
– Заза: Как здоровье?
– Єгіазаров: Нормально, спасибо.
– Заза: Самое главное это здоровье, все остальное это ерунда. Ты там сам?
– Єгіазаров: Нет.
– Заза: Понятно. Что ты, брат, нужда есть в чем-то?
– Єгіазаров: Нет, спасибо, нормально, все подъезжают, помогают, все нормально.
– Заза: Я тоже буду в ваших краях, так заскочу. Я сейчас просто в сторону Донбасса, сейчас приеду туда, в сторону столицы - заскочу к тебе.

Окрім цього, "прослушка" зафіксувала, як Єгіазаров також опікувався долею підприємця на ім'я Григорій, який мешкає в місті Сочі. "Все будет хорошо, я тебе даю слово. Спокойно будь, один волос с тебя упадет - они жить не будут. Никто из них. Понял, братуха?", - буцімто заспокоював Гришу "злодій в законі" під час телефонної розмови, яка відбулася в серпні 2020 року.

Сам "Камо Московський" не підтвердив дотичність оприлюднених розмов та заявив, що не виключає влаштування щодо нього провокації з боку правоохоронців, а також фальсифікації доказів.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин