05.08.2022
Двох кавказців зі справи смотрящего за Чорноморськом "Гнома" оголосили в розшук

(Бабкен Григорян (ліворуч) та Мамука Кіріа)

Овідіопольський районний суд Одеської області надав дозвіл на затримання та оголосив у розшук двох обвинувачених зі справи членів ОЗУ на чолі з уродженцем Любашівського району Віталієм Флоренко, який відомий в статусі так званого смотрящего за містом Чорноморськ на прізвисько "Гном". Відповідні ухвали влітку поточного року постановив служитель Феміди Євген Козирський.

Йдеться про грузина Мамуку Кіріа та громадянина Вірменії Бабкена Григоряна на прізвисько "Вірмен", якого навесні минулого року затримували разом із "Гномом".

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося: наприкінці минулого року Флоренко та Григорян опинилися на волі, а їх справа - на етапі підготовчого судового розгляду. В рамках відповідного провадження епізод достойників об'днали з іншими звитягами угруповання, що орієнтувалося на "Гнома".

(Віталій Флоренко)

Як результат, на лаві підсудних окрім "смотрящего" за Чорноморськом та "Вірмена" мали б опинитися ще двоє чоловіків - Ілля Буженко та Мамука Кіріа.

Втім, навесні поточного року половина обвинувачених зі справи "Гнома" перестали з'являтися до суду.

Вважається, що Кіріа (принаймні зі слів його сусідів) міг виїхати за кордон - декілька спроб "копів" здійснити його привід до палацу Феміди виявилися марними.

(Мамука Кіріа)

Що ж стосується "Вірмена", то відносно нього наявна інформація, мовляв він міг перебратися на Батьківщину.

(Бабкен Григорян)

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин