20.06.2022
ДСРівці "привітали" злодія в законі "Васю Ушатого" з днем народження затриманням на закарпатському курорті

(Василь Русан)

У суботу, 18 червня 2022 року співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції здіснили затримання 48-річного громадянина України Василя Русана, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Вася Ушатий". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним повідомленням правоохоронців.

Згідно із ними, достойника, якого було посвячено до еліти злочинного світу наприкінці 90-х за протекцією поважних кримінальних генералів "Льори Сумського" (Сергій Лисенко) та "Антимоса" (Антимос Кухілава), виявили на території одного з санаторіїв-курортів у Мукачівському районі Закарпатської області.

Злодія в законі "перестріли" за добу до його дня народження, який Русан (що має за плечима кілька судимостей за квартирні крадіжки та реноме ватажка угруповання зі спеціалізацією на "дахуванні" закладів харчування та скоєння звитяг на кшталт розбійних нападів і вимагань) святкує 19 червня.

З публічної інтерпретації інциденту силовиками, які зауважили про призовний вік "Васі Ушатого" та його "організаторські здібност", що могли б стати у нагоді на фронті", може йтися про так зване "профілактичне" затримання злодія в законі.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що навесні 2021 року "Васю Ушатого" під №561 було внесено до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин