20.06.2022
ДСРівці "привітали" злодія в законі "Васю Ушатого" з днем народження затриманням на закарпатському курорті

(Василь Русан)

У суботу, 18 червня 2022 року співробітники Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції здіснили затримання 48-річного громадянина України Василя Русана, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Вася Ушатий". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info та підтверджується офіційним повідомленням правоохоронців.

Згідно із ними, достойника, якого було посвячено до еліти злочинного світу наприкінці 90-х за протекцією поважних кримінальних генералів "Льори Сумського" (Сергій Лисенко) та "Антимоса" (Антимос Кухілава), виявили на території одного з санаторіїв-курортів у Мукачівському районі Закарпатської області.

Злодія в законі "перестріли" за добу до його дня народження, який Русан (що має за плечима кілька судимостей за квартирні крадіжки та реноме ватажка угруповання зі спеціалізацією на "дахуванні" закладів харчування та скоєння звитяг на кшталт розбійних нападів і вимагань) святкує 19 червня.

З публічної інтерпретації інциденту силовиками, які зауважили про призовний вік "Васі Ушатого" та його "організаторські здібност", що могли б стати у нагоді на фронті", може йтися про так зване "профілактичне" затримання злодія в законі.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що навесні 2021 року "Васю Ушатого" під №561 було внесено до переліку кримінальних елементів, відносно яких в Україні застосовано санкції.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин