11.02.2021
Дружину балканського наркомафіозі Звіцера, що врятувала йому життя під час замаху в Києві, затримали на гірськолижному курорті з іншими учасниками клану "Кавач"

(Тамара Звіцер)

У середу, 10 лютого 2021 року, на гірськолижному курорті в громаді Пале, на території Республіки Сербської - утворення в складі Боснії та Герцеговини, за результатами проведення масштабної поліцейської операції було затримано кількох членів міжнародного наркокартелю чорногорського походження "Кавач", серед яких виявилася дружина одного з лідерів цього угруповання Тамара Звіцер. Інформацію про це з посиланням на джерела в правоохоронних органах оприлюднила низка балканських видань.

Згідно із цими повідомленнями, спецоперація з затримання учасників клану "Кавач" проводилася на території елітного місцевого готельного комплексу та супроводжувалася спробою втечі з боку достойників.

Відомо, що окрім дружини Радоє Звіцера боснійські поліцейські роззброїли та затримали щонайменше трьох чоловіків. Йдеться про громадян Чорногорії Філіпа Рогановича, Бобана Секлоча та Мілана Крішича.

Крішича окремі ЗМІ відрекомендували в статусі учасника клану "Шкаляри" - ще одного чорногорського наркокартелю, який перебуває в стані запеклої ворожнечі з "Кавачем". Згідно іншої версії, насправді Мілан виступає керівником служби охорони дружини лідера клану "Кавач" Радоє Звіцера.

(Радоє Звіцер)

Як би там не було, але центральною фігурою інциденту в Яхорині балканські журналісти вважають Тамару Звіцер. Мовляв, здійснивши її затримання правоохоронці намагалися зірвати ймовірну збройну сутичку між ОЗУ "Шкаляри" та "Кавач" на території гірськолижного курорту.

Додамо, що Тамара Звіцер не вперше опиняється в фокусі кримінальних хронік. Вважалося, що навесні 2016 року її намагалися вбити в районі селища Доброта чорногорського муніціпалітета Котор. На причетність до скоєнні цього замаху вивчалася особистість Йована Вукотіча, одного з ватажків клану "Шкаляри". Втім Вукотіч будь-яку причетність до цього злочину відкидав.

Окрім цього, саме Тамара наприкінці травня 2020 року врятувала життя власному чоловікові Радоє Звіцеру, коли його намагалися застрелити балканські кілери на території київського ЖК "Новопечерські Липки". Як зазначалося на сторінках Dетектив-Info, під час замаху на лідера "Кавачу", його дружина вихопила пістолет та здійснила кілька пострілів у бік нападників, після чого вони втекли. Зброя, яку використовувала під час "українського інциденту" Тамара Звіцер, надалі зникла.

З матеріалів судового реєстру випливає, що у відповідному кримінальному провадженні щодо організації та скоєння замаху на Радоє Звіцера, його жінка має процесуальний статус потерпілої.

Під час допиту 11 червня 2020 року вона засвідчила, що з 2019 року разом із чоловіком та дітьми проживає в Україні, де в них народився молодший син.

Разом із Гораном та Маєю Звіцер жінка виступає співвласницею зареєстрованого у листопаді 2018 року в Полтаві ТОВ "Інтерфудтехнолоджі" , що здійснює діяльність в сфері надання послуг харчування та ресторанної індустрії.

гарячі новини Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
На причетність до страти заступника голови Якимівської ОТГ перевіряли злодія в законі "Лоту Гулі" та запорізького авторитета "Тучу" 09.04.2021
Злодія в законі "Принца" вкотре позбавили громадянства України 08.04.2021
Злодія в законі "Камо Московського" запроторили до Чернігівської колонії 07.04.2021
Архів новин