14.09.2020
До суду скерували справу ще одного з членів "банди" очільниці УПД Київщини, яка відмазувала п'яних водіїв від "адмінок"

(Артем Бобко)

Прокуратура скерувала до Вишгородського районного суду обвинувальний акт щодо колишнього інспектора сектора превенції Вишгородського ВП ГУНП у Київській області Артема Бобко, якому інкримінуються несанкціоновані дії з інформацією в автоматизованих системах (ч.3 ст.362 КК УКраїни). Справу щодо екс-правоохоронця, який після звільнення з лав поліції працевлаштувався на посаду фахівця відділу врегулювання збитків страхової компанії "Експрес Страхування" призначено до розгляду в підготовчому засіданні на 11:00 15 жовтня 2020 року.

Провадження щодо Бобко - виокремлена частина пазлу з викриття на Київщині десятьох "перевертнів у погонах", які за гроші "допомагали" водіям уникати покарання за скоєні адміністративні порушення, пов'язані з керуванням транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння (ст.130 КУпАП).

Раніше Dетектив-Info розповідав, як у листопаді 2019 року Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції звітував про виявлення схеми з внесення учасниками банди "перевертнів у погонах" недостовірних відомостей до баз обліку, що призводило до уникнення відповідальності водіями-порушниками та закриття їх адміністративних справ. За такі "послуги" працівники поліції отримували винагороду, а додатково - "знімали кеш" на видачі та поверненні водійських посвідчень особам, які не мали на це законних підстав.

За базовою версією слідства, на вершині кримінальної пираміди тоді стояла начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області Майя Бреславська, яка долучила до злочинної схеми 9 правоохоронців.

(Майя Бреславська)

Йшлося про інспектора відділу організації діяльності груп реагування УПД ГУНП у Київській області Людмилу Михайленко, головного спеціаліста відділу адміністрування інформаційних систем, методичного та інформаційно-технічнго забезпечення УІАП ГУНП у Київській області Ярославу Балаєву, начальника відділу планування управління превентивної діяльності ГУНП у Київській області Богдана Мосейчука, старшого ДОП сектору превенції Вишгородського ВП ГУНП у Київській області Володимира Бенедищука, інспекторів Управління превентивнї діяльності ГУНП у Київській області Олександра Остренка, Світлану Шпотю, Андрій Доника, Артема Бобко та Романа Глушенка.

Офіційне слідство вважається завершеним виключно щодо останньої парочки. Навесні 2020 року обвинувальний акт щодо Глушенка скерували до суду, однак служителі Феміди повернули його прокуратурі (наразі це рішення оскаржується в апеляційній інстанції, де розгляд історії інспектора призначено на 22 вересня 2020 року).

(Роман Глушенок)

Після цього дійшла черга вже до Бобко, який навесні поточного року звільнився з поліції - обом достойникам закидають "корегування" інформації з профільної бази даних на Інформаційному порталі Нацполіції.

(Артем Бобко)

Що ж стосується інших "копів", яких правоохоронці перевіряли на предмет вирогідної участі в складі банди "перевертнів у погонах", то інформація щодо висунення підозр Бреславській і Ко наразі відсутня. У той же час, 3 вересня 2020 року слідчий суддя Голосіївського районного суду Києва Вікторія Хоменко задовольнила клопотання щодо подовження строків слідства, зокрема й щодо них, до 5 березня 2021 року.

"Наразі, отримано велику кількість інформації, зокрема й такої, що свідчить про наявність додаткових епізодів можливих протиправних дій інших працівників ГУНП в Київській області, Департаменту патрульної поліції, а також їх структурних підрозділів, яка потребує ретельної перевірки та аналізу, - зазначено з цього приводу в тексті судового рішення.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин