04.08.2022
До суду скерували справу грузина з банди рекетирів, яка діяли під патронатом злодія в законі "Хусейна Сліпого"

(Зураб Квітаішвілі)

Правоохоронці скерували до Печерського районного суду Києва обвинувальний акт відносно 40-річного громадянина Грузії Зураба Квітаішвілі, якому інкримінується вимагання (ч.4 ст.189 КК України) 1 млн. дол. у складі угруповання, підзвітного 56-річному Хусейну Ахмадову, що відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Хусейн Сліпий". Відомості про це містяться містяться на порталі "Судова влада".

З них випливає: 22 липня було здійснено авторозподіл провадження, яке випало слухати служителю Феміди Світлані Гречаній. Розгляд справи призначено на 4 серпня поточного року.

Нагадаємо, що Квітаішвілі "спакували" на вимаганні 1 млн. дол. неіснуючого боргу у підприємця Неведомського наприкінці січня поточного року в центрі Києва.

Відповідний епізод рекету силовики охарактеризували як спробу підконтрольного злодію в законі "Хусейну Сліпому" угруповання закріпитися в Україні.

Раніше на сторінках Dетектив-Info повідомлялося, що після затримання Квітаішвілі було поміщено під варту, де той пробув майже чотири місяці. Надалі слідчий суддя Печерського райсуду столиці Олеся Батрин постановила звільнити достойника з-під варти під нічний домашній арешт з носінням електронного засобу контролю.

гарячі новини Суд закрив справу чотирьох членів банди елітних автовикрадачів, яку сколотив екс-працівник "Кобри" 02.08.2022
Суд повернув українське громадянство "королю конфіскату" з санкційного списку 25.07.2022
Обвинувачений у вбивстві Аміни Окуєвої залишив Україну. Його оголосили в розшук 21.07.2022
Український паспорт, який врятував "кокаїнового короля" Болгарії від екстрадиції на Батьківщину, визнано недійсним 19.07.2022
"Наглядач" за колоніями від злодія в законі "Умки" відбувся умовним терміном по угоді зі слідством 08.07.2022
Архів новин