03.01.2021
До Одеси без документів прилетів злодій в законі "Лавасогли Батумський"

(Міндія Горадзе)

У ніч на неділю, 3 грудня 2021 року, авіарейсом сполученням "Мінськ - Одеса" до України з Республіки Білорусь прибув 39-річний Міндія Горадзе, який відомий в статусі так званого злодія в законі на прізвисько "Лавасогли Батумський". Про це повідомляє поінформоване джерело Dетектив-Info.

За його словами, при собі в короля злочинного світу, якого вітчизняні правоохоронці ідентифікували як громадянина Грузії, не було виявлено будь-якого документу, що посвідчує його особу. З урахуванням цього, співробітниками Державної прикордонної служби було заборонено в'їзд Горадзе на територію України та прийнято рішення щодо його повернення до країни, звідки він прилетів до Південної Пальміри.

Однак, при посадці на літак до Мінську "Лавасогли Батумський" умисно почав грубо порушувати громадський порядок та публічно погрожувати нанесенням собі тілесних ушкоджень в разі його доправлення до Мінську. За таких умов командир екіпажу лайнера офіційно надав письмову відмову здійснювати перевезення Горадзе, після чого достойника було знято з літака та розміщено під охороною прикордонників у залі відльоту міжнародних авіарейсів аеропорту "Одеса", де він перебуває й понині.

Додамо, що черговий літак сполученням "Одеса-Мінськ" заплановано о 02:00 понеділка, 4 січня 2021 року. Сам "злодій в законі" стверджує, що він поріже собі вени в разі повторення спроби його депортації до Білорусі.

Раніше на сторінках Dетектив-Info зазначалося, що до Мінська "Лавасогли Батумський", якого на території Грузії двічі заочно засуджено до 12 та 10 років позбавлення волі відповідно, прибув в червні 2020 року з території Туреччини. Ще тоді вважалося - вояж у Білорусь виступав своєрідним "транзитом" достойника, що надалі плекав надію потрапити до території України (про що свідчив наявний у Горадзе квиток на літак). Передусім мова йде про південні регіони нашої держави - Одесу та Миколаївщину, де протягом 2013-2014 років Горадзе неодноразово затримували правоохоронці.

У подальшому, незважаючи на фізичну відсутність "злодія", очолюваний ним клан продовжує утримувати потужні позиції на чорноморському узбережжі України.

гарячі новини Справа Неговєлова: Печерський суд повернув заставу екс-фіскалу з СБУшним минулим, але це рішення не встояло в "апеляшці" 15.02.2021
Київський суд втретє "повернув" українське громадянство злодію в законі "Кащєю" 08.02.2021
Під час оголошення йому підозри злодій в законі "Гега Озургетський" порівняв свої "зірки" з тату героя американського бойовика 04.02.2021
Організатору замаху на кримінального авторитета Мазура посилили підозру та відкрили матеріали справи 01.02.2021
Рідного брата екс-заступника главку "К" СБУ Василя Пісного затримали на шахрайстві 22.01.2021
Архів новин