03.06.2022
"Дніпровський клан" встряг у халепу в Австрії. У бешкетниках з-під готелю Відня впізнали охоронців call-центрів "Наріка". Їх "бомбили" українські слідчі у справі злодія в законі "Умки"

(Олександр Петровський та Еміль Арутюнян)

Дніпровський міський голова Борис Філатов виступив із заявою про низку скоєних злочинів, нібито скоєних його опонентами з відомого осередку так званого "дніпровського клану" на чолі з авторитетними бізнесменами Олександром Петровським на прізвисько "Нарік" та правою рукою останнього - Емілем Арутюняном ("Еміль"). Відповідне публічне звернення у п'ятницю, 3 червня 2022 року, оприлюднив можновладець на своїх сторінках в соцмережах.

Згідно тексту відповідного послання, Філатов вкотре з моменту початку широкомасштабної військової агресії РФ публічно наголосив про ймовірно незаконний перетин державного кордону "Емілем" та "Наріком" після оголошення військового стану в Україні. За його словами, окрім "авторитетних бізнесменів" кордон перетнула група молодиків, чиї звитяги наразі вже стали предметом міжнародного скандалу.

Йдеться про чоловіків, що "засвітилися" під час скандальних подій 25 травня 2022 року в центрі столиці Австрії перед готелем "Бристоль" поруч з Віденською оперою. Тоді, як повідомляло місцеве видання Heute, група чоловіків на елітних позашляховиках марок "BMW X5" і "Toyota Land Cruiser" з номерами української реєстрації влаштувала жорстку бійку з двома таксистами, відлупцювавши останніх.

Кривдників "драйверів" мер Дніпра характеризує в статусі членів угрупування, що забезпечує охорону шахрайських call-центрів Петровського і Ко "для видурювання з людей грошей". Мовляв, відповідні структури "розгорнуті не лише на окупованих територіях нашої держави, а й тісно пов'язані з країною-агресором РФ".

Як раніше повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, на початку літа 2021 року українські правоохоронці під час обшуків за місцями місць реєстрації кількох підприємств "Наріка" в Дніпрі в справі щодо поширення злочинного впливу (ч.3 ст.255-1 КК України) з боку 49-річного Сергія Олійника, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Умка"/"Умка Дніпровський", "накрили" call-центр, печатки "фіктарів" та компаній Олександра Петровського. "Курсування" злодіями в законі "Умкою" та "Лашею Сваном" (Лаша Джачвліані) так званих call-центрів виступає одним із пунктів оголошеної достойникам підозри.

Що ж стосується "Наріка" (який раніше разом із "Емілем" марно намагався через суд заборонити називати себе кримінальним авторитетом), то як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, за десять діб до початку широкомасштабного військового вторгнення армії РФ до України Петровський на очах у копів Дніпра "кошмарив" журналістів.

Тоді охоронці президента благодійного фонду "Солідарність", який хизувався участю в спільному молебені з Вселенським Патріархом у Києві, погрожуючи кулаками та ножем намагалися "віджати" відео медійників, що занотувало вихід Петровського з будівлі VIP-терміналу повітряних воріт Дніпра.

гарячі новини Злодій в законі "Вітя Пан" отримав нову "броню", яка захищає його від екстрадиції до РФ 24.06.2022
ОАСК зупинив дію рішення про позбавлення "короля конфіскату" громадянства України 22.06.2022
В столичному СІЗО помер підозрюваний у розстрілі грузинського авторитета під Києво-Святошинським судом 21.06.2022
Суди двічі відмовили в арешті енергетичних активів групи "Лужники" 21.06.2022
Авторитетного президента Одеської обласної федерації боксу оголосили в розшук 17.06.2022
Архів новин