14.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові

У середу, 14 квітня 2021 року, під час масштабної спецоперації в центрі Харкова неподалік готелю "Kharkiv Palace" працівниками Департаменту стратегічних розслідувань НПУ та ГУНП в Харківській областіза процесуального керівництва Лозівської окружної прокуратури регіону було здійснено силове затримання п'ятьох учасників банди, учасникам якої інкримінується вимагання (ч.4 ст.189 КК України) 700 тисяч доларів у місцевого бізнесмена, який очолює велику аграрну компанію.

Згідно фабули справи, під приводом перемовин з продажу фермерського господарства, достойники зустрілися з підприємцем 24 березня 2021 року. Тоді ж вони висунули свої вимоги щодо перереєстрації компанії на "потрібних людей", відлупцювали бізнесмена та повідомили - якщо їх "пропозиція" не буде прийнята, то постраждають члени родини фермера.

За кілька днів для підтвердження серйозності своїх намірів зловмисники пошкодили автомобіль потерпілого та залишили на його капоті траурні вінки. Комерсант вирішив не випробовувати долю, та звернувся із заявою на дії вимагачів до правоохоронців.

Надалі працівники поліції задокументували першу зустріч фермера з рекетирами, під час якої підприємець передав зловмисникам перший транш у розмірі 100 тис. дол. як гарантію того, що погоджується на їхні вимоги. 14 квітня 2021 року в готелі "Kharkiv Palace" відбувся остаточний "розрахунок" - вимагачі отримали 600 тис. дол., відразу ж після чого 5 зловмисників було затримано.

Усі вони, за даними Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції, є "учасниками організованого злочинного угрупування та мають суттєві зв'язки з криміналітетом".

Співрозмовники Dетектив-Info ідентифікували трійцю з них - йдеться про Дмитра Олександренко на прізвисько "Кабан", Кирила Волкова та Богдана Ємельянова.

(Дмитро Олександренко)

Згідно розповсюдженій версії, ці достойники входять до так званого ОЗУ "Залютінські", духовним батьком та лідером якого вважається Леонід Мітров на прізвисько "Мітруша".

гарячі новини Відлуння скандалу в колонії на Донеччині: двоє "смотрящих" і "тітушковод" загриміли в ДІЗО, їм вручено підозру в тероризуванні засуджених 30.04.2021
Злодій в законі "Коба Руставський" передумав судитися з ДМСУ на тлі історії, що викликала обурення очільника МВС 27.04.2021
Авторитет "Віха" не зміг повернути сплачені за його звільнення гроші, аби розрахуватися з боргами 16.04.2021
Dетектив-Info публікує відео затримання та прізвища учасників банди "Залютінські", яких "спакували" на вимаганні $700 тисяч у фермера в Харкові 14.04.2021
Викритий в Дніпрі наркозавод працював "під патронатом" злодія в законі "Умки" (доповнено) 12.04.2021
Архів новин