06.07.2021
Dетектив-Info публікує повний текст вироку, за яким злодій в законі "Принц" отримав 3 роки тюрми

(Паата Чхартішвілі)

У розпорядження редакції Dетектив-Info потрапив повний текст вироку, ухваленого 24 червня 2021 року Орджонікідзевським районним судом міста Запоріжжя, згідно якому служитель Феміди Андрій Воробйов, як раніше повідомлялося на сторінках нашого видання, призначив обвинуваченому в незаконному зберіганні зброї та боєприпасів (ч.1 ст.263 КК України) 50-річному уродженцю міста Тбілісі, позбавленому в судовому порядку українського громадянства Пааті Чхартішвілі, який відомий в статусі так званого "злодія в законі" на прізвисько "Принц", покарання у вигляді 3 років позбавлення волі.

Відповідне покарання суддя Воробйов проголосив за результатами повторного судового розгляду історії гучного затримання "Принца" восьмирічної давнини. Йдеться про інцидент 26 грудня 2013 року в Запоріжжі, коли біля будинку №192 по вулиці Леніна правоохоронці заблокували автомобіль марки Infiniti FX-35, на якому двічі засуджений на території України в справах про зброю та наркотики Чхартішвілі, їхав з родиною.

Силовики наполягали, що під час обшуку в лівій кишені куртки "Принца" ними було виявлено пакетик кокаїну, а з-під його ременя витягли пістолет марки ТТ з 8 патронами (ще 8 набоїв було виявлено в салоні автівки). Сам Паата Костянтинович наполягав: заборонені речі йому підкинули.

Розгляд справи достойника неспішно тривав кілька років, аж допоки в травні 2021 року Чхартішвілі під №284 не потрапив до переліку кримінальних авторитетів і так званих злодіїв в законі (його приналежність до найвищої касти злочинного світу правоохоронці доводили, зокрема й тим, що за ініціативою правоохоронних органів України відносно "Принца" виставлена "зелена картка" Інтерполу). Неводвзі після цього короля злочинного світу було взято під варту, можливістю звільнення на волю під заставу в розмірі понад 1 млн. грн. "Принц" не скористався.

Надалі в зв'язку із закінченням строків давності суд звільнив від відповідальності Паату Чхартішвілі в епізоді, пов'язаному зі зберіганням кокаїну, а після цього - завершив розгляд справи та видалився до нарадчої кімнати.

Згідно тексту вироку, аргументи "Принца", його дружини та свідка захисту не переконали служителя Феміди в тому, що справу відносно нього було сфабриковано. Натомість, у палаці правосуддя дійшли висновку про те, що показання свідків обвинувачення - колишніх працівників УБОЗ є послідовними, узгоджуються між собою, та об'єктивно підтверджуються висновками експертизи.

гарячі новини Злодій в законі "Авто Копала" залишив Україну після двох тижнів поневірянь в терміналі D аеропорту "Борисполь" 29.07.2021
Фірми з орбіти "Наріка" та учасника "ОЗУ Савлохова" обшукали по справі злодіїв в законі "Умки" та "Лаші Свана" 25.07.2021
Видворений з України авторитет "Ватулік" в 2012 році врятував майбутнього нардепа 9 скликання від кари злодія в законі "Діда Хасана" 20.07.2021
Печерський суд відпустив злодія в законі "Умку" 09.07.2021
Злодія в законі "Нєдєлю" затримали в Болгарії 08.07.2021
Архів новин